Galaretki w dwóch kolorach, zamknięte w jednym opakowaniu, przygotowywane w tym samym czasie? Tak! Marka Gellwe wprowadza innowacyjny produkt, dzięki któremu stworzenie tęczowej galaretki będzie prostsze i szybsze niż kiedykolwiek wcześniej! Teraz już nie będziemy musieli czekać na zastygnięcie pierwszej galaretki, po to, by wlać drugą w innym kolorze. Magiczne Galaretki Gellwe  zaskoczą konsumentów smakiem.

99Wszyscy, którzy pragną zachwycić swoich gości ciekawym i smacznym deserem doskonale wiedzą, ile pracy i czasu trzeba poświęcić, aby osiągnąć zamierzony efekt. Z Magic Galaretką Gellwe, przygotowanie słodkiego, tęczowego i pysznego deseru, stanie się niezwykle łatwe i szybkie. Wszystko za sprawą rewolucyjnych receptur, jakie wprowadziła marka Gellwe. W duo-saszetkach znajdują się dwa najbardziej popularne warianty galaretek, które stanowią kontrastowe połączenie zarówno smaku, jak i koloru.
Po wlaniu pierwszej galaretki, natychmiast wlewamy drugi smak. W efekcie połączenia dwóch kolorów, pojawia się środkowa warstwa stanowiąca tonalne przejście między barwami. Magiczna Galaretka o smaku truskawki i cytryny, umożliwia więc stworzenie trójkolorowego, czerwono-pomarańczowo-żółtego deseru.

Nowa propozycja przygotowana została z najwyższej jakości składników i nie zawiera sztucznych barwników.

Proponowane smaki Galaretek Magic: Truskawka i cytryna, Pomarańcza i jagoda

Rekomendowana cena wynosi 1,99 zł.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF