Mieszanka studencka Siesta zyskała nową recepturę. Teraz jest jeszcze bogatsza w chrupiące orzechy i dorodne owoce. Na nową kompozycję składają się: rodzynki, wiśnie, ananas, nerkowiec, orzechy laskowe oraz orzechy arachidowe. Produkt jest już dostępny w sprzedaży.

 

Obecnie bakalie przestały być wyłącznie dodatkiem do ciast na rzecz innych sposobów ich wykorzystania. Bakaliowy mix marki Siesta to pełnowartościowa przekąska, którą dzięki poręcznemu opakowaniu można mieć zawsze przy sobie. Mieszanka studencka sprawdzi się także podczas imprez, rodzinnych uroczystości i  spotkań z przyjaciółmi. Można ją podawać jako samodzielną przystawkę czy deser lub dodać do sałatek i dań głównych.

 

Bakalie mają znaczący wpływ na funkcjonowanie organizmu: wspomagają koncentrację, ułatwiają zapamiętywanie, a nawet posiadają właściwości uspokajające. Mixy marki Siesta to zdrowa alternatywa dla tłustych i kalorycznych przekąsek. Nowa Mieszanka Studencka Siesta łączy w sobie. rodzynki, wiśnie, ananasa, orzechy nerkowca, laskowe oraz arachidowe.

 

Wygodne, stojące opakowanie mieszanki jest wyposażone w praktyczny pasek, ułatwiający powtórne zamykanie. Dzięki niemu bakalie nie tracą świeżości. Na torebkach znajdują się także informacje o GDA oraz zawartości składników odżywczych produktu.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF