Kuchnie są coraz lepiej wyposażone, dzięki czemu przygotowanie potraw zajmuje czasami tylko kilka minut. Wracając do domu po pracy, często wybieramy najszybszą formę podgrzania jedzenia używając mikrofali. W niedzielne popołudnie z kolei serwujemy dla rodziny popisowe danie przygotowując je w piekarniku. Warto zatem wyposażyć kuchnię w uniwersalne naczynie. Szklany garnek z ceramiczną pokrywką firmy Neoflam poradzi sobie w różnych kuchennych warunkach

 

 

Szklano-ceramiczne naczynia Neoflam zaskakują wszechstronnością i wygodą. Można ich używać w piekarniku, kuchni mikrofalowej, gazowej oraz elektrycznej. Po przestudzeniu bez problemu można przechowywać w nich żywność w lodówce lub zamrażalniku. Dzięki swoim właściwością nie przenikają zapachem żywności.

 

Białe garnki szklane z ceramiczną pokrywką wnoszą też całkiem nowe, letnie walory estetyczne do wnętrza kuchni. Motyw kwiatowy przyciąga atrakcyjnym wyglądem i ożywi niejedną kuchnie.

Szklane naczynia są łatwe w zmywaniu. Choć można je zmywać również w zmywarce.

Dostępne są garnki o pojemności: 1 litr, 1,5 litra, 2 litry, 3 litry.

 

Naczynia kuchenne firmy Neoflam można kupić w sklepie internetowym: sklep.neoflam.pl bądź w punktach sprzedaży (lista dostępna na stronie www.neoflam.pl)

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF