Soczyste, owocowe galaretki stanowią doskonałą propozycję na ciepłe letnie dni. Galaretki Jolly baby z nadzieniem będą pyszną słodką przekąską, która sprawdzi się podczas pikników czy wakacyjnych podróży.

GALARETKI JOLLY  z nadzieniem (12x200g) 2,4kgGalaretki Jolly baby z nadzieniem to pektynowe galaretki z nadzieniem owocowym (9 proc.). Soczyste, owocowe galaretki dostępne są w czterech smakach: cytrynowym, pomarańczowym, malinowym i jabłkowym. To idealna słodycz na ciepłe letnie dni

Galaretki Jolly baby zawierają koncentraty uzyskane z owoców i warzyw, dzięki czemu stanowią naturalną owocową przekąską dla dzieci, jak również dorosłych. Nie zawierają glutenu ani tłuszczu, dlatego są idealnym produktem dla osób poszukujących produktów bezglutenowych oraz dbających o figurę. Pektynowe galaretki przygotowane bez sztucznych barwników to słodka przyjemność dla każdego.

Owocowe Jolly baby sprawdzą się podczas pikników czy wakacyjnych podróży. Pojedynczo pakowane galaretki zapewniają wygodę, a także gwarantują utrzymanie świeżości i jakości. Galaretki Jolly baby z nadzieniem są dostępne w trzech formatach opakowań: 200 g, 500 g i 1 kg.

Producent: Colian Sp. z o.o.

Produkty:            

Galaretki Jolly baby z nadzieniem 200 g – cena sugerowana 4,85 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF