„Gooooool!” – już za  niedługo tego typu okrzyki będzie można usłyszeć z wielu domów. Każdy kibic będzie wtedy śledził rozgrywki swoich ulubionych drużyn, podjadając przy tym przeróżne smakołyki. Zamiast chipsów czy paluszków, w te pełne piłkarskich emocji chwile,  proponujemy postawić na naturalne pieczywo tostowe firmy Dan Cake.

 

KibicuJEMY zdrowo

Już za niedługo tysiące osób zasiądzie przed telewizorami, by wspólnie oglądać zmagania europejskich drużyn. Euro 2012 zbliża się bowiem wielkimi krokami. To idealny czas na spędzenie wspólnych chwil ze znajomymi czy rodziną. Jak powszechnie wiadomo, emocje towarzyszące kibicowaniu, wzmagają apetyt. W czasie nadchodzących mistrzostw odbędzie się 31 piłkarskich rozgrywek. Załóżmy, że w trakcie jednego meczu, przeciętny kibic spożyje 100-gramową paczkę chipsów. Każda z nich to 552 kalorie, co po pomnożeniu, daje dość przerażającą sumę 17 112 kalorii. Może warto zatem, zastanowić się nad zamianą niezdrowych przekąsek, na coś smaczniejszego, ciekawszego i lżejszego?

Pieczywo dodające adrenaliny

Typowe przekąski można zastąpić pysznymi sandwiczami na słodko albo na słono, które w parę minut da się przygotować z pieczywa tostowego Dan Cake. Natomiast po połączeniu kawałków kurczaka, mieszanki sałat, pomidorów, ogórka, papryki i grzanek z Chleba tostowego – powstanie wyborna sałatka. Oczywiście tradycyjne kanapeczki-koreczki z żółtym serem, szynką i ulubionymi warzywami to również doskonały pomysł na piłkarską przekąskę. Taki posiłek idealnie będzie komponował się z różnymi napojami i z pewnością posmakuje zarówno młodszym, jak i starszym kibicom.

Kanapkowy mecz

Ponadto tosty to wspaniały sposób na  małego niejadka. Wystarczy kilka kromek Chleba tostowego,  świeże warzywa, szynka i ser żółty, by stworzyć kolorowy kanapkowy mecz. Chcąc zachęcić kibica do posiłku, możemy jeszcze na talerzyku ułożyć piłkę, np. z białych cebulek koktajlowych oraz czarnych oliwek. Fantazyjną przekąskę, warto również zaserwować na zielonej murawie przygotowanej z sałaty lub pietruszki. Być może w ten sposób mały kibic, pochłonie nawet całe boisko 😉

 

4:0, czyli 4 smaki i zero konserwantów

Chleb tostowy Dan Cake stworzony jest na naturalnym zakwasie chlebowym. Jego świeżość gwarantuje hermetyczne opakowanie, a  wysoką jakość   –  brak konserwantów. Tosty Dan Cake są dostępne w czterech wariantach smakowych – Pszennym, Pełnoziarnistym, Maślanym oraz jako Chleb tostowy 3 ziarna. Chleby Dan Cake występują również w dwóch wielkościach: 500-gramowy Chleb tostowy dla całej rodziny oraz 250- gramowe tosty, które łatwo wziąć ze sobą… na stadion.

dostępność: głównie duże sieci  – m.in. Alma, Auchan, Tesco, Real,  Kaufland, Makro, Eurocash i nie tylko…

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF