Słynna sieć amerykańskich restauracji Fuddruckers weszła na Polski rynek i otworzyła pierwszy lokal w nowej części warszawskiego centrum handlowego Wola Park. Przez cały weekend, na wszystkich głodnych wrażeń czekały wyjątkowe niespodzianki w restauracji emanującej magiczną atmosferą w stylu USA.Na miejscu można było spróbowaćWorld’sGreatestHamburgers®, skomponować własny zestaw z ulubionych składników i nabrać sił do dalszej zabawy podczas licznych atrakcji przygotowanych przez Wola Park.

DSC_0494Świętowanie z okazji otwarcia nowej części centrum handlowego trwało aż 4 dni.W trakcie wydarzenia wszyscy goście mogli m.in. sprawdzić swoje siły w talent show, uczestniczyć w pokazach kulinarnych i spotkać swoje ulubione gwiazdy telewizyjne. Jeszcze więcej zabawy czekało na II piętrze nowo otwartej części Wola Parku, w prawdziwie amerykańskiej restauracji Fuddruckers. Lokal zaprosił m.in. na degustację darmowych mini-burgerów i orzeźwiających koktajli oraz specjalny pokaz barmański. W trosce o najmłodszych gości przygotowany został specjalny kącik do dziecięcej zabawy.

Świeże, pieczone każdego dnia w restauracji pieczywo, najwyższej jakości nigdy nie mrożone mięso, burger grillowany na zamówienie w stopniu w jakim sobie zażyczysz i dodatki od lokalnych dostawców – to znaki rozpoznawcze Fuddruckers. W menu znaleźć można bogatą ofertę burgerów z różnych rodzajów mięsa (wołowina, kurczak, indyk), szeroki wybór tradycyjnych dań amerykańskiej kuchni, a także licznych przystawek, przekąsek i deserów. Do dyspozycji klientów jest również bar sałatkowy z szeregiem świeżych dodatków i sosów, które można bezpłatnie dołączyć do głównego zamówienia. Restauracja zapewnia pełną obsługę na miejscu oraz możliwość zapakowania jedzenia na wynos.

DSC_1126Nowoczesny wystrój restauracji podkreśla amerykańskiego ducha Fuddruckers. Wnętrze mieni się kolorami, ściany zdobią neonowe szyldy, a wokół widnieją charakterystyczne symbole kultury amerykańskiej.

Marka, która świętuje w tym roku swoje 36. urodziny, posiada już ponad 180 restauracji w kilku krajach świata – m.in. Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Republice Dominikany, Meksyku, Portoryko, Chile, Panamie. Ta najbardziej lubiana w Stanach Zjednoczonych amerykańska sieć restauracjitypu fast casual w 2014 roku otworzyła dwa lokale we Włoszech, inaugurując tym samym wejście i rozwój sieci w Europie. Właściciele Fuddruckers już planują otwarcie kolejnych lokali w Warszawie i innych miastach Polski.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF