Na jesienną szarówkę kręcą nosem zarówno przedszkolaki, energiczne nastolatki jak i ich rodzice. Kumate żółte i pojętne zielone FRUGO stanęły ramię w ramię, by przyćmić swym blaskiem ten pochmurny czas. Towarzyszą im ultra-kolorowe breloki-odblaski, gwarantujące widoczność w każdych warunkach pogodowych.Ten wypasiony zestaw będzie dostępny od 4 listopada w sieci marketów Żabka i Freshmarket tylko przez dwa tygodnie.

FRUGO_dwupak_z_odblaskiemU FRUGO mimo szarej jesieni – kolorowo. Tym razem dzięki odblaskom, które można przypiąć do plecaka i każdego suwaka!
Do wyboru w czterech wariantach: pomarańczowym, różowym, zielonym oraz żółtym! Wybierz swój ulubiony albo zbierz je wszystkie i bądź widoczny!

Doskonale wiemy jak istotne jest bezpieczeństwo dzieci w czasie powrotu ze szkoły mówi Paulina Włodarska-Grodzińska, Dyrektor Marketingu FoodCare – FRUGO od zawsze łączyło styl, świetną zabawę, ale również odpowiedzialność. Dlatego do naszego najnowszego dwupaku dołączyliśmy prezent w postaci odblaskowych breloków – dodaje Paulina Włodarska-Grodzińska.

Nowy zestaw FRUGO można znaleźć jedynie w sieci sklepów Żabka i Fresh Market w promocyjnej cenie 3,79 zł. Warto się spieszyć, ponieważ ilość jest ograniczona.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF