Czas na duże zmiany w kategorii Fixów Knorr! Szefowie kuchni Knorr ulepszają receptury i proponują nowe pyszne przepisy na dania z wykorzystaniem Fixów.

Nowe przepisy, nowe smaki

knorr1

Fix Chili con carne, Fix Stripsy z kurczaka z sosem BBQ, Fix Kurczak w delikatnym sosie curry i Fix Ziemniaczane łódeczki z sosem czosnkowym – oto nowe propozycje na przygotowanie dań z Fixami Knorr! Fix Chili con carne, który zastąpił Fix Kurczak po meksykańsku, to nowy przepis polecany przez kucharzy, dzięki któremu przyrządzimy tradycyjne meksykańskie danie. Proste, szybkie, idealne na rodzinny obiad! Ciekawą odmianą na naszym stole będzie także Fix Kurczak w delikatnym sosie curry. Dokładny sposób przygotowania potraw znajdziemy na opakowaniu Fixów.
Również Fix Stripsy z kurczaka z sosem BBQ to nowa propozycja przygotowania dania – sprawdzi się na kolację z przyjaciółmi lub jako smaczna przekąska. Podobnie Fix Ziemniaczane łódeczki z sosem czosnkowym – szefowie kuchni Knorr zaproponowali nowy sposób przyrządzania potrawy, który lepiej wydobędzie jej smak.

Aby było pysznie!

knorr2
Szefowie kuchni Knorr nieustannie pracują nad tym, by smak produktów Knorr był coraz doskonalszy. Dlatego też ostatnio odświeżyli oni receptury kilku Fixów Knorr. Ulubiony Fix Spaghetti Bolognese zyskał nową ulepszoną kompozycję składników, w tym ziół i przypraw. Dzięki temu powstały sos jest jeszcze smaczniejszy, bardziej aromatyczny i gęstszy. Po prostu pyszny! Ulepszone zostały także receptury Fix Spaghetti Bolognese z chilli, Fix Spaghetti Napoli oraz Fix Spaghetti 4 sery z brokułami. Ponadto swoim intensywnym smakiem i aromatem zaskoczy nas Fix Leczo, co zapowiada umieszczone na opakowaniu hasło „Bogatszy w zioła i przyprawy”.
Natomiast znakomity smak tradycyjnych dań kuchni chińskiej osiągniemy z pomocą Fixów Do potraw Chińskich i Kurczak słodko-kwaśny, co podkreśla hasło „Oryginalny chiński smak”. A widniejące na opakowaniu Fixu Chrupiące placki ziemniaczane słowa „ Smakują jak domowe, a bez ucierania” dowodzą łatwości przygotowania tej potrawy.

Sugerowane ceny detaliczne:
Linia standard – 2,89 PLN
Linia 2+1 – 3,49 PLN
Linia dań mącznych – 5,55 PLN

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF