Zapraszamy na pyszną zabawę na Festiwalu Pizzy w Pizza Hut! Już teraz możesz odkryć wszystkie smaki serwowanej przez nas pizzy – bez żadnych ograniczeń, kawałek po kawałku!

Festiwal_pizzy_2014_vis-04Festiwal to prawdziwe kulinarne święto dla każdego fana pizzy – poznaj różnorodność naszego menu, próbuj swoich ulubionych smaków i odkrywaj nowe – wszystko to, bez limitów – już za 24,90 zł! Jeśli jesteś fanem Wielkiej Dolewki, możesz zamówić ją wraz z Festiwalem, płacąc 29,90 zł. Słowem – kosztujesz tak długo, jak tylko masz na to ochotę, popijając wszystko ulubionym napojem! Do oferty polecamy także smakowity dodatek – zestaw trzech wybranych sosów. Zapraszamy do Pizza Hut – przyjdź, przyprowadź przyjaciół: Festiwal Pizzy jest świetną okazją do wspólnego świętowania!

Cieszący się ogromną popularnością Festiwal Pizzy to już tradycja w ofercie Pizza Hut – do tej pory odbyło się już 5 jego odsłon. Co roku pada również kolejny rekord w ilości zjedzonej pizzy. Podejmiesz wyzwanie ustalenia nowego wyniku?

Oferta promocyjna trwa od 8 stycznia do 3 marca 2014r. i jest dostępna codziennie, we wszystkich restauracjach Pizza Hut z obsługą kelnerską w Polsce. W ramach Festiwalu  serwowane są wszystkie smaki pizzy dostępne w ofercie Pizza Hut. Promocja łączona obejmuje Wielką Dolewkę wybranego napoju: Pepsi, Pepsi Light, Mirinda, 7Up, herbaty mrożonej lub lemoniady.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF