Nie wiesz na jaką pizzę masz ochotę? Wciąż nie znalazłeś ulubionego smaku? Teraz w Pizza Hut możesz próbować wszystkich smaków pizzy i delektować się nimi za jedyne 24 zł. Festiwal Pizzy powrócił… i nikogo nie może na nim zabraknąć!

 

Festiwal Pizzy plakat

Festiwal różnorodności…

Pizza Hawajska albo Pepperoni? A może Quattro Forrmaggi? Wegetariańska, Teksas, Supreme…. Podana na grubym cieście Pan,chrupiącym Tuscani, a może na klasycznym cienkim cieście? Wybór z bogatej oferty Pizza Hut tej jednej, na którą akurat ma się ochotę, nigdy nie jest łatwy. W końcu każda z pozycji w menu restauracji Pizza Hut jest wyjątkowa. Festiwal Pizzy to propozycja idealna dla wszystkich niezdecydowanych klientów. Teraz nie musisz się zastanawiać z czego zrezygnować. Jesz to na co masz ochotę. Wystarczy wejść do wybranej restauracji Pizza Hut, zamówić ofertę Festiwal Pizzy… i czekać na kelnera. Kiedy na sali pojawi się nowy smak pizzy, kelner podchodzi do stolika i proponuje kawałek – od Ciebie zależy czy zdecydujesz się na ten, czy czekasz na kolejny.

 

Festiwal Pizzy w Pizza Hut to świetna okazja do poszerzenia kulinarnych horyzontów dla tych przywiązanych do jednego smaku. Każdy z nich ma jedyną w swoim rodzaju możliwość spróbowania kawałka pizzy zupełniej innej niż zwykle. Każde spotkanie z kelnerem oznacza nową kulinarną podróż. To będzie pyszna zabawa!

 

… w dobrze znanej cenie

W czasie pobytu w restauracji zaskoczyć może nie tylko smak, ale także cena. Moment, w którym na stole pojawia się rachunek może zepsuć nawet najbardziej udany wieczór. Festiwal Pizzy w Pizza Hut to świetna zabawa i niezapomniane doznania smakowe. To także pewność, że niezależnie od tego ile zjesz zapłacisz tylko 24 zł. Na wszystkich wielbicieli pizzy czeka także specjalna promocja łączona – Festiwal Pizzy i Wielka dolewka. Za 29 zł można nie tylko zjeść dowolną ilość dowolnie wybranej pizzy, ale także zamówić tyle ulubionego napoju, na ile ma się ochotę. To idealna propozycja na spędzenie w Pizza Hut długiego wieczoru
z przyjaciółmi.

 

Restauracje Pizza Hut to miejsce, w którym każdego dnia cieszyć się można wyśmienitym smakiem i przyjazną atmosferą. To idealne miejsce na spotkanie z przyjaciółmi lub rodziną. Teraz niezależnie od tego w jak dużym gronie się tam wybierzesz, każdy znajdzie coś dla siebie!

 

Nowa oferta wspierana jest przez 15 sekundowe spoty TV, utrzymane w klimacie karnawału i przywodzące na myśl kolorowe, pełne wrażeń i dobrej zabawy festiwale.

 

Nowa oferta „Festiwal Pizzy” w Pizza Hut trwa od 8 stycznia do 11 marca 2013 r i dostępna  jest we wszystkich restauracjach na terenie całej Polski. Autorem spotów TV oraz materiałów POS jest agencja Red8 Communications Group. Za zakup i planowanie mediów odpowiada agencja OMD Media Directions. Działania PR prowadzone są przez agencję Solski Burson-Marsteller.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF