Tego lata marka FELIX wprowadza na rynek innowację w kategorii mokrej karmy dla kotów. FELIX Sensations Crunchy to nowa, wyjątkowa propozycja dla wszystkich kocich łasuchów. To pierwsza na rynku propozycja połączenia mokrego dania na jeden raz z suchą, chrupiącą posypką, aby zapewnić naszym kotom wyjątkowe i niepowtarzalne doznania smakowe.

felixWszystkie sprytne koty uwielbiają smakowite, oryginalne posiłki, dlatego marka FELIX specjalnie dla nich wprowadziła na rynek nowy produkt, który wzbogacił gamę produktów FELIX Sensation. Do saszetek z mokrą karmą na jeden raz dołączyły saszetki z chrupiącą, smakowitą posypką, która sprawia że danie jest ciekawe w swojej formie, pyszne i wyjątkowe. Koty uwielbiają różnorodność, dlatego jesteśmy pewni, że nowe dania z posypka przypadną im do gustu i doskonale wpiszą się w ich kocią ciekawską naturę.

Wystarczy zawartość saszetki z mokrą karmą wyłożyć do miski i całość posypać suchą, chrupiącą posypką.

FELIX Sensations Crunchy to wyśmienita karma mokra, z dodatkiem suchej, chrupiącej posypki, dostępna w trzech wariantach. Gwarantuje kotom niezapomniane wrażenia smakowe.

3+1 WYBÓR DAŃ RYBNYCH (3 x mokra karma w saszetka na jeden raz 100 g + 1 sucha posypka)

3+1 WYBÓR DAŃ Z MIĘSEM (3 x mokra karma w saszetkach na jeden raz 100 g + 1 sucha posypka)

Multipack 10 +1 WYBÓR DAŃ Z MIĘSEM ( 10 x mokra karma w saszetkach na jeden raz 100 g + 1 sucha posypka)

Nowości towarzyszyć będzie silne wsparcie w mediach. Kampania telewizyjna wystartuje w sierpniu i trwać będzie przez kilka tygodni. Swoim zasięgiem obejmie najpopularniejsze stacje telewizyjne oraz kanały tematyczne dopasowane do grupy docelowej marki. W celu wzmocnienia kampanii spot reklamowy dostępny będzie również na platformie internetowej YouTube. Zaplanowane są również samplingi w wybranych sklepach na terenie całego kraju.

FELIX – I KTO TU JEST SPRYTNYM KOTEM?

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF