Marka Familijne po raz kolejny zaskakuje ciekawą nowością. Poszerza ofertę wafli o wyjątkowo delikatne Familijne wafelki Mleczne. Nowy produkt jest dostępny we wszystkich kanałach dystrybucji od sierpnia br.

 

W portfolio marki Familijne pojawiła się kolejna nowość, Familijne wafelki Mleczne. To wyjątkowo delikatne, cienkie i wąskie wafelki z grubą warstwą mlecznego kremu. Familijne wafelki Mleczne to słodka propozycja dedykowana dzieciom, ale zadowoli również gusta dorosłych. Produkt sprawdzi się jako mała nagroda lub słodycz dla dziecka, przynosząca mu dodatkową korzyść w postaci porcji mleka zawartego w kremie. Wafelki są idealne dla kobiet, które preferują słodycze o wysokich wartościach zdrowotnych. Tak, jak każde wafle marki, Familijne wafelki Mleczne mogą stanowić poczęstunek dla gości czy rodzinną przekąskę.

Familijne_wafelki_Mleczne

Wafelki są dostępne w atrakcyjnym opakowaniu, podkreślającym apetyczność produktu oraz wysoką zawartość mleka. Czytelna, nowoczesna grafika i nasycona kolorystyka wyróżniają Familijne wafelki Mleczne na półce i przyciągają uwagę konsumentów.

 

Produkt będzie dostępny w dystrybucji od sierpnia br. Familijne wafelki Mleczne uzyskają silne wsparcie marketingowe w punktach sprzedaży oraz w TV za sprawą nowego spotu z perypetiami znanej dobrze konsumentom rodziny Wesołowskich.

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF