Wydobywać jeszcze głębszy aromat i smak ulubionej kawy – to zadanie, któremu sprostać mogą jedynie innowacyjne ekspresy. Wyróżniający się na ich tle nowy ekspres EQ.8 marki Siemens, wykorzystuje najnowszą technologię, by zadbać o jeszcze większy komfort obsługi urządzenia i zaspokoić najbardziej wyrafinowane gusta koneserów kawy.

TE809201RWPrecyzja ze smakiem

Nowa seria ekspresów EQ.8 powstała z myślą o tych, dla których picie kawy urasta do rangi codziennego, przyjemnego rytuału. Wyjątkowo komfortowe w użyciu i fascynujące pod względem wzornictwa, nowe ekspresy marki Siemens przygotują kawę o zawsze idealnym smaku i pobudzającym aromacie. Niezastąpiona w tym względzie okaże się funkcja aromaIntense, występująca w modelu TE809201RW. Dzięki dwustopniowej regulacji prędkości parzenia, funkcja aromaIntense pozwala  otrzymać  jeszcze bardziej intensywny aromat kawy. Jak to możliwe? Przedłużony proces jej parzenia uwalnia jeszcze więcej aromatu, wzbogacając tym samym smak, wyróżniający się odtąd niezwykłą wyrazistością. Nowy ekspres EQ.8 wyposażony został również w funkcję zapamiętywania indywidualnych ustawień różnych rodzajów kaw dla  sześciu jego użytkowników. Wybierając funkcję individualCoffee System, urządzenie zachowa w menu ustawienia domowników, czy odwiedzających nas przyjaciół, co pozwoli cieszyć się zawsze idealnym smakiem kawy według własnej kompozycji.  O innowacyjność nowego ekspresu dba również specjalna izolacja dźwiękowa superSilent, redukująca hałas szczególnie podczas najgłośniejszego momentu pracy każdego ekspresu – mielenia ziaren. Warstwami pianek izolacyjnych uszczelniono i wyciszono wierzchnią płytę do podgrzewania filiżanek, a także szczelinę między pojemnikiem na ziarna i obudową. W wyniku zastosowanego rozwiązania nowy ekspres EQ.8 pracuje najciszej spośród wszystkich urządzeń na rynku z serii EQ.

W pełni automatycznym, nowym ekspresie marki Siemens o szybkość przygotowywanej kawy dba m.in. oneTouch Function. Dzięki niej każdy rodzaj napoju jest dostępny za naciśnięciem tylko jednego przycisku, po jego wybraniu ekspres sam zadba o cały proces zaparzania, za każdym razem dbając o najsmaczniejszy jego efekt.

Piękno z charakterem

Nowy model TE809201RW z serii EQ.8 dba nie tylko o doznania smakowe, ale także wyróżnia się eleganckim wyglądem. Wykończone stalą szlachetną i odznaczające się ukośną ścianą frontową, urządzenie nada swą wyjątkową formą dynamiczny charakter każdemu wnętrzu. Design modelu TE809201RW dodatkowo podkreśla kolorowy wyświetlacz TFT oraz podświetlenie filiżanki, które jeszcze bardziej eksponuje zalety świeżo zaparzonej kawy.

TFTEkspres do kawy EQ.8 model TE809201RW                             

 • aromaIntense
 • individualCoffee  System
 • superSilent
 • 19 bar
 • kolorowy wyświetlacz TFT
 • Cena:  6539 zł

 Więcej informacji na:

http://www.siemens-home.pl

Podziel się na:
 • Facebook
 • Twitter
 • Wykop
 • Śledzik
 • PDF