Pszczoły od wieków są symbolem pracowitości, doskonałej organizacji oraz porządku. Pełnią niezwykle ważną rolę nie tylko w przyrodzie, ale również w życiu człowieka. Dzięki tym małym owadom możemy cieszyć się naturalnie słodkim smakiem miodu, który wspomaga m.in. pracę naszego układu odpornościowego, pomaga organizmowi walczyć z drobnoustrojami, poprawia trawienie. Ze względu na jego liczne walory tak istotne jest, aby spośród wielu dostępnych na rynku miodów wybrać te, które są najwyższej jakości oraz gwarantują nam dobry smak, tak jak Miody z serii Królowa Pszczół firmy CD.

6

Bursztynowy eliksir

Dobroczynne właściwości miodu znane były już w starożytności. Dziś, gdy rynek przepełniony jest miodami różnych marek ważne jest, aby wybrać ten najwyższej jakości, który będzie miał korzystny wpływ na nasz organizm. Takim z pewnością są miody z serii Królowa Pszczół – produkty najwyższej jakości od firmy CD. 25 letnia tradycja firmy CD to gwarancja naturalnego i dobrego smaku miodu.
Do produkcji miodów z serii Królowa Pszczół wykorzystywane są zbiory z najbardziej ekologicznych regionów kraju oraz z różnych zakątków świata, co daje gwarancję wyjątkowego smaku i licznych walorów zdrowotnych. Za ich sprawą możemy m.in., wzmocnić swój organizm, leczyć przeziębienie czy załagodzić podrażnienia skóry. Co niezwykle istotne, dzięki swojemu słodkiemu smakowi, miód może zastąpić w naszym codziennym jadłospisie niezbyt zdrowy cukier. Możemy dodawać go nie tylko do wszelkiego rodzaju wypieków czy deserów, ale również do sałatek, potraw mięsnych, zup, sosów, a nawet do dań rybnych.

Firma CD, jako pierwsza spośród producentów miodów w Polsce, wyselekcjonowała i wprowadziła na rynek miody w różnych odmianach. Dziś możemy delektować się takimi miodami jak akacjowy, gryczany, lipowy, spadziowy, nektarowo-spadziowy, wrzosowy oraz najbardziej popularnym – wielokwiatowym. Dostępność tak wielu rodzajów miodu jest zasługą wieloletniego doświadczenia firmy CD.

Królowa jest tylko jedna

Najpopularniejszy miód wielokwiatowy z serii Królowa Pszczół firmy CD cechuje się łagodnym smakiem i aromatem wosku pszczelego. Dzięki temu, iż jest wysokokaloryczny doda nam energii i witalności jednocześnie wzmacniając nasz organizm. Właściwości wielokwiatowego eliksiru wykorzystywane są przy leczeniu alergii, kataru siennego, chorób serca oraz przeziębienia. Wielokwiatowy miód Królowa Pszczół dostępny jest w różnorodnych opakowaniach, które z całą pewnością sprostają różnym naszym potrzebom. Możemy kupić go w dużym, rodzinnym 1,4 kg słoiku z elegancką klamrą i złoconą etykietą.

Dostępny jest także w mniejszych, równie efektownych słoiczkach oraz dozowniku, który z pewnością będzie wygodnym opakowaniem dla dzieci. Z pewnością pozwoli wypracować w naszych pociechach

Natura od zawsze była przychylna człowiekowi. Czerpmy z niej to, co jest dla nas dobre, tak jak właśnie miód. Dzięki naturalnym miodom od firmy CD możemy wybrać ten, który najbardziej odpowiada naszym kubkom smakowym. Możemy jeść go prosto ze słoika łyżeczką, dodawać do napojów, wypieków i różnego rodzaju dań. Jedno jest pewne, gdy już poznamy słodki smak Królowej Pszczół, będziemy pewni, że Królowa może być tylko jedna.

Miód Wielokwiatowy z serii Królowa Pszczół

Słoik komfort 1,40kg

Cena rekomendowana: 25,00 zł

Słoik twist off 370 g wielokwiatowy

Cena rekomendowana: 7,99 zł

Słoik twist off 900 g wielokwiatowy

Cena rekomendowana: 16,99 zł

Słoik twist off 1kg wielokwiatowy

Cena rekomendowana: 19,99 zł

Dozownik 350 g wielokwiatowy

Cena rekomendowana: 12,69 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF