Letnie miesiące sprzyjają warzywno – owocowej diecie. Różnorodność i bogactwo sezonowych produktów, dostępnych we wszystkich smakach i kolorach, zachęca do przygotowania zdrowych i smacznych posiłków. Niestety często zdarza się tak, że są to czynności pracochłonne i zniechęcające osoby, które nie mają czasu na siekanie, tarcie czy krojenie.  Od dziś wszystko się zmienia. W odpowiedzi  na potrzeby tych, którzy chcą w pełni korzystać z dobrodziejstw natury, w tym roku marka Moulinex wprowadza na rynek wyjątkowy produkt – Fresh Express Plus, który pozwoli w szybki i łatwy sposób włączyć warzywa do  codziennego menu nie tylko latem.

 

FRESH – ŚWIEŻE/NATURALNE/ZDROWE

 

Nowy produkt marki Moulinex Fresh Express Plus odpowiada na potrzeby konsumentów, którzy w trosce o zdrowie i urodę, chcieliby szybko i łatwo przygotować ulubione potrawy na bazie świeżych i naturalnych składników. To wymarzony produkt dla osób świadomych swych wyborów, dbających o zdrowie i kondycję swoją oraz najbliższych. Produkt doskonale wpisuje się w kampanię zachęcającą do jedzenia 5 porcji warzyw i owoców każdego dnia.

RÓŻNORODNOŚĆ

 Fresh Express Plus to wszechstronne urządzenie, dzięki któremu można przygotować różnorodne potrawy na bazie warzyw i owoców. Posiada 5 wymiennych nasadek o różnych funkcjach, takich jak: tarcie na drobno, tarcie na grubo czy krojenie w plastry. Wyposażone jest również w  specjalnie przygotowaną końcówkę do tarcia twardych składników na wiórki (np. parmezanu czy czekolady) oraz dodatkową do tarcia ziemniaków. Marka Moulinex pielęgnuje polskie tradycje kulinarne – dzięki Fresh Express Plus w łatwy i szybki sposób można przygotować surówki z marchwi, selerów czy buraczków, mizerię, zapiekanki z warzyw oraz tradycyjne placki ziemniaczane.

 KOMFORT 

Fresh Express Plus to łatwe i poręczne w użyciu urządzenie. Wystarczy wybrać odpowiednią nasadkę, włożyć warzywo, nacisnąć przycisk i gotowe!  Poszatkowane składniki wpadają prosto do naczynia!

Fresh Express Plus zapewnia profesjonalne efekty w ekspresowym  czasie. Szatkowanie, tarcie i krojenie w plastry nigdy nie było tak proste!

 

Nowy produkt marki Moulinex został zaprojektowany w taki sposób, aby wyeliminować kłopoty związane z jego czyszczeniem czy przechowywaniem. Łatwe mycie (wystarczy opłukać), wygodne i praktyczne przechowywanie końcówek (wkładana jedna w drugą) oraz kompaktowy rozmiar sprawiają, że Fresh Express Plus to urządzenie niezastąpione w każdej kuchni, które zawsze warto mieć „pod ręką”.

 

FRESH EXPRES +

 

 • Ekspresowe  szatkowanie, krojenie w plastry i tarcie
 • 5  wielofunkcyjnych  nasadek – tarcie na drobno,  tarcie na grubo, krojenie w plastry, tarcie twardych składników na wiórki, tarcie ziemniaków na placki
 • Prosty i szybki sposób na zdrowe  dania z warzyw i owoców-  bez wysiłku  i zawsze
  z doskonałym rezultatem!
 • Kompaktowe i poręczne  urządzenie, które zmieści się w każdej kuchni
 • Wygodne przechowywanie nasadek wkładanych jedna w drugą
 • Poszatkowane składniki  wpadają bezpośrednio do naczynia
 • Front ze stali nierdzewnej w kolorze rubinowym

 

 

http://www.freshexpress.moulinex.pl/

 

Cena promocyjna: 269 zł

 

 

 

MARKA MOULINEX JEST LAUREATEM TYTUŁU SUPERBRANDS POLSKA 2012

 

Przyznanie tytułu Superbrands Polska 2012 to wyraz uznania dla ponad 50-letniej tradycji
i jakości urządzeń gospodarstwa domowego oferowanych na rynku przez Moulinex. Decyzję o nadaniu tego prestiżowego wyróżnienia podjęła Rada Marek – 40 osobowe, niezależne gremium ekspertów w dziedzinie reklamy, marketingu i brandingu oraz – po raz pierwszy
w historii projektu – konsumenci. Superbrands to symbol marek o najlepszej reputacji
i najwyższej wartości dla konsumentów.

Podziel się na:
 • Facebook
 • Twitter
 • Wykop
 • Śledzik
 • PDF