Marka KRUPS, wiodący producent nowoczesnych i ekskluzywnych ekspresów do kawy, wprowadza na polski rynek nowe urządzenie – KRUPS EA8432 – należący do linii automatycznych ekspresów pozwalających na łatwe przygotowanie idealnej kawy.  Od tej chwili przyrządzenie aromatycznego espresso, puszystego cappuccino czy trójwarstwowej latte macchiato będzie łatwiejsze niż się wydawało! Kolorowy wyświetlacz dotykowy oraz nowe akcesorium auto-cappuccino ułatwią osiągnięcie mistrzostwa równego kunsztowi baristy.

 

KAWA W MISTRZOWSKIM WYDANIU:

 AUTOMATYCZNY-EKSPRES-EA8432

Stale rosnąca świadomość smaku i jakości spożywanej kawy sprawia, że coraz większą wagę przykładamy do tego, aby jak najlepiej pasowała do naszych gustów. Nowy ekspres KRUPS pozwala na przygotowanie szerokiego wachlarza kaw czarnych i mlecznych.
Od intensywnego ristretto, przez espresso, dużą czarną kawę, aż po aromatyczne kawy mleczne – model EA8432 pozwala na zrobienie pełnej gamy wyjątkowych kaw odpowiednich na każdą okazję i porę dnia.

Dzięki wyposażeniu w nowe akcesoria auto-cappuccino ekspres uzyskuje doskonałe efekty spieniania mleka: pianka jest delikatna, o aksamitnej konsystencji, a co ważne – długo utrzymuje się na powierzchni kawy. Dwa ustawienia: cappuccino i latte machiato pozwalają zachować idealne dla danego rodzaju kawy  proporcje  mlecznej pianki i mleka i cieszyć się doskonałym  smakiem wybranej przez nas kawy. System auto–cappuccino skonstruowany jest w taki sposób, aby podczas spieniania mleka nie wydostawało się ono poza filiżankę, co pozwala na utrzymanie idealnego porządku w kuchni.

Miłośnicy konkretnych i intensywnych smaków kaw czarnych mogą każdy przepis modyfikować w zależności od indywidualnych upodobań i oczekiwań, zmieniając wielkość, moc i ilość filiżanek.

Dodatkowym rozwiązaniem wpływającym na przygotowanie idealnej kawy jest wyjątkowy potencjometr zastosowany w ekspresie EA8432. Ocenia on optymalną ilość zmielonej kawy koniecznej do przygotowania wybranego napoju (inna ilość np. dla ristrestto  inna dla espresso).

 

TECHNOLOGIA NA MIARĘ XXI WIEKU:

 

Innowacyjnym elementem urządzenia, wyróżniającym go na tle innych ekspresów, jest wygodny kolorowy wyświetlacz dotykowy, który zapewnia łatwość użytkowania – menu jest przejrzyste i intuicyjne w obsłudze, dzięki czemu przygotowanie napoju nawet
dla bardzo wymagających miłośników kawy jest prawdziwą przyjemnością.

Innowacyjna technologia Perfect Coffee System gwarantuje, że wszystkie warunki niezbędne do przygotowania najlepszej kawy zostaną spełnione. Opatentowany kompaktowy system grzewczy Thermoblock dba o błyskawiczne podgrzewanie wody,   optymalną temperaturę  parzenia kawy oraz zapewnia   gorącą kawę od pierwszej filiżanki. Dzięki wyposażeniu
w charakterystyczny dla profesjonalnych urządzeń metalowy, stożkowy młynek żarnowy,
z regulacją  stopnia zmielenia kawy ekspres pozwala dostosować grubość zmielonych ziaren do rodzaju wybranego przez nas napoju.

System filtracji wody zapewnia lepszy smak każdej kawy, a także przedłuża czas eksploatacji urządzenia. Dzięki niemu nie musimy przejmować się twardością wody, kamieniem,
czy nieprzyjemnym zapachem lub smakiem. Oparty jest on na opatentowanej technologii filtracji jonowej konkretnej porcji wody potrzebnej do przygotowania wybranej przez nas kawy.

 

KLASYCZNA ELEGANCJA 

 

Znakiem firmowym wszystkich produktów marki KRUPS jest najwyższej klasy wzornictwo cechujące się wykwintną prostotą. Zastosowane w modelu EA8432 stylowe połączenie stali i eleganckiej czerni doskonale wpisuje się w swoiste DNA marki KRUPS – jego wyraziste i klarowne rysy czerpią z najlepszej tradycji niemieckiego designu. Wyjątkową estetykę urządzenia charakteryzuje troska o najdrobniejszy nawet detal.

 

KRUPS EA8432 powstał w wyniku inspiracji mistrzostwem baristów. Zastosowana technologia, dbałość o każdy element procesu przygotowywania kawy oraz klasyczny charakter nowego ekspresu sprawiają, że idealna kawa może być naszą nową codziennością.

 

CENA: ok. 3000 PLN

 

UWAGA! PROMOCJA! Od 21 marca do 20 maja ekspresy automatyczne marki KRUPS objęte promocją Money Back.

Mechanizm akcji:

  • zwrot 500 PLN za EA9000
  • zwrot 200 zł za pozostałe ekspresy objęte promocją (EA8010, EA8025, EA8050, EA8250, EA8251, EA8255, EA8260, EA8261, EA8280, EA8320, EA8422, EA8432)

 

Szczegóły promocji: www.krups.com.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF