Sieć sklepów Biedronka wprowadziła nową atrakcyjną ofertę dla amatorów kawy. Klienci mogą nabyć wyjątkowy ekspres do kawy ITALICO i kapsułki z kawą ITALICO. W najbliższym czasie oferta ITALICO zostanie wzbogacona o kolejne akcesoria związane z kawą.

 

Nowy ekspres do kawy ITALICO, dostępny jest wyłącznie w sieci sklepów Biedronka. Klienci mogą go zakupić w dwóch atrakcyjnych wersjach kolorystycznych: energetyczna czerwień i elegancka czerń. Ekspres oferowany jest w bardzo atrakcyjnej cenie 149 zł. Kawa ITALICO parzona jest pod ciśnieniem 9 bar i ma orzechowo-brązowy kolor i gęstą, kremową piankę. W ofercie sieci Biedronka znalazły się trzy rodzaje kapsułek (Gold, Espresso i Crema). 10 kapsułek z wyjątkową kawą, która uwodzi aromatem i wyrazistym smakiem jest dostępnych za jedynie 7.99 zł.

 

Jak to możliwe, że mała kapsułka kawy ITALICO kryje w sobie tyle smaku i aromatu? Tak jak świat win ma swoich sommelierów, tak świat kawy ma Giana Luigi Norę. Ten, zamieszkały w Brazylii, niezwykły Włoch od lat cieszy się sławą wybitnego degustatora i selekcjonera kawy. I to właśnie Gian Luigi Nora zadbał o to, żeby w każdej kapsułce kawy ITALICO znalazły się odpowiednio dobrane, najszlachetniejsze ziarna kawy Arabica pochodzące m.in. z plantacji brazylijskich oraz Robusta z doliny rzeki Mekong w Wietnamie. Dzięki tak starannej selekcji, klient może delektować się wybornym smakiem i aromatem.

 

Kawą zainteresowałem się w wieku 15 lat. Jej jaskrawo czerwone owoce o magicznym smaku i zapachu stały się przedmiotem mojego uwielbienia. Całe życie szukałem metody na zrobienie dobrego espresso. Kawa ITALICO to efekt moich wieloletnich poszukiwań doskonałej kawy na wielu różnych plantacjach. Kawy o bogatym, kremowym smaku, o orzechowo-brązowym kolorze i zniewalającym aromacie – mówi  Gian Luigi Nora.

Sieć sklepów Biedronka wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów oferując im nie tylko nowoczesny ekspres do kawy, ale również wysokiej jakości kawę. Twarzą kampanii reklamowej prowadzonej w telewizji są znani aktorzy: Paweł Deląg
i Joanna Orleańska
– mówi Adam Manikowski, Dyrektor Marketingu Jeronimo Martins Polska S.A.

Ekspres ITALICO to zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami, nowoczesny ekspres do kawy, wykonany z dobrej jakości materiałów. Niewielki rozmiar i kształt sprawia, że zmieści się nawet w małej kuchni. Jest funkcjonalny, poręczny i łatwy w obsłudze. Sercem ekspresu jest wysokie ciśnienie, które przy użyciu najnowszych technologii sprawia, że z małej hermetycznej kapsułki kawy ekspres ITALICO wyczarowuje aromatyczną filiżankę kawy.

Ekspres i kapsułki z kawą ITALICO znajdą się w stałej ofercie sieci sklepów Biedronka.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF