Zimowe bale, zabawy i maskarady to znak, że karnawał w pełni, a do lata jeszcze daleko. Gdy tęsknota za upragnionym słońcem daje się we znaki, koniecznie trzeba sięgnąć po egzotyczne wsparcie w postaci najnowszego Michałka z Wawelu! Delektuj się kokosową nutą zawartą we wnętrzu pysznych cukierków Michałków Kokosowych.

 

5900102015245 _1Sezon zimowy potrafi rozleniwić człowieka. Świąteczne porządki, misterne przygotowania i nowy rok…  Czyli zmiany, obietnice, postanowienia i wyzwania. Co zrobić by nie ulec zimowej depresji i trwać w karnawale? Wystarczą małe radości: Odrobina aktywności, odwiedziny znajomych i małe przyjemności. Dla wszystkich miłośników letniego klimatu firma Wawel SA przygotowała zaskakującą, niczym uderzenie spadającym z palmy kokosem nowość w postaci Michałka… Kokosowego! Atrakcyjny smak, sprawdzona receptura i najwyższej jakości składniki sprawiają, że ten słodki przysmak będzie hitem sezonu!

 

Dlaczego Michałki?

Michałki z Wawelu to jeden z bardziej charakterystycznych produktów firmy, który zaskarbił sobie sympatię konsumentów w kraju i nie tylko. W swojej kategorii są liderem na rynku. O uznaniu Michałków świadczą liczne wyróżnienia, m.in. przyznanie 7 lutego 2012 roku przez magazyn Poradnik Domowy nagrody „Produkt na medal” oraz Złoty Paragon, którą zdobyły Michałki Białe. Z obserwacji rynku wynika, że wprowadzone do sprzedaży również Michałki Kawowe zostały bardzo dobrze przyjęte przez rynek. Świadczy to nie tylko o jakości tych wyrobów, ale przede wszystkim o zamiłowaniu konsumentów do niestandardowych kombinacji wybornego smaku z najwyższą jakością czekolady!

 

 

Wybierz opakowanie w kolorze tropikalnego błękitu, zrelaksuj się na myśl o lazurowych wybrzeżach różnych zakątków świata. Poczuj smak egzotycznych wojaży! Wybierz się na kilkuminutowe wakacje w środku zimy, dzięki wyjątkowym Michałkom Kokosowym! Z Wawelu!

 

Tym samym rozwiązujemy Nasz mały konkurs 🙂 Chodziło oczywiście o Michałki Kokosowe 🙂 Pierwszą osobą, która zgadła była Ula, która prosimy o dane adresowe na redakcja@cytrynowo.pl 🙂

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF