Co łączy znaną z surowego klimatu Finlandię z gorącymi, egzotycznymi krajami? Gdzie znajduje się miejsce, w którym te dwa, odmienne światy, łączą się ze sobą, tworząc zaskakującą, perfekcyjną całość? Odpowiedź może być zaskakująca. To Rajamäki, niewielka miejscowość na południu Finlandii. Tam właśnie powstaje Finlandia Coconut® Vodka, egzotyczna nowość w portfolio Finlandia® Vodka.

Finlandia Coconut VodkaDostępna w limitowanej edycji wódka, łączy w sobie przyjemną  słodycz orzecha kokosowego, wzbogaconą o karmelową nutę z wytrawnym i łagodnym smakiem Finlandia® Vodka. Finlandia®Coconut Vodka, jedyna taka kompozycja w kategorii wódek smakowych premium i premium imported,  swój unikalny  smak zawdzięcza wodzie, zarówno tej filtrowanej przez polodowcowe moreny oraz tej z wnętrza kokosa. Ta pierwsza, krystalicznie czysta, pochodzi ze źródła, z którego od ponad 120 lat czerpana jest woda wykorzystywana do produkcji Finlandia® Vodka. Ta druga przemierza drogę z wnętrza ziemi, przez pień palmy, do wnętrza orzecha. Zanim jednak stanie się sokiem kokosowym, ulega naturalnej, wielokrotnej filtracji, dzięki czemu nie zawiera żadnych zanieczyszczeń. W harmonijną całość łączą się w destylarni. To tam  powstaje wódka o wyraźnym, ale subtelnym kokosowym smaku, charakteryzująca się świeżym aromatem oraz przyjemnym finiszem.

Finlandia® Coconut Vodka łączy w sobie to, co nasi konsumenci cenią najbardziej, najwyższą jakość oraz niezwykle wyraźny, orzeźwiający smak. Tym razem jest to smak  egzotyki. – mówi Małgorzata Infeld, Senior Brand Managera Finlandia® Vodka. Nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji wódek smakowych, sprawiło, że udało nam się stworzyć alkohol, którego unikalną cechą jest równowaga między wyraźnym smakiem Finlandia® Vodka, a bogatym, kokosowym aromatem, który dzięki wyczuwalnej nucie karmelu, zyskuje aksamitną gładkość – dodaje Infeld.

Doskonale zbalansowany smak Finlandia® Coconut Vodka sprawia, że może być serwowana zarówno w zmrożonych shotach, jak i prostych miksach (np. z dodatkiem soku ananasowego). Obecność Finlandia® Coconut Vodka 37,5%, podczas spotkania z przyjaciółmi, czy na domowej imprezie, gwarantuje egzotyczny klimat, nieżalenie od pogody. ODKRYJ FINLANDIA® COCONUT VODKA!

Obecnie Finlandia® Coconut Vodka dostępna jest w sklepach sieci TESCO.

Żyj niezwyczajnie. Pij odpowiedzialnie. www.pijodpowiedzialnie.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF