Wedel dla wszystkich fanów na słodki początek Nowego Roku przygotował prawdziwą niespodziankę. Są to tabliczki z dodatkami o oryginalnych smakach, które stanowią połączenie najlepszej wedlowskiej czekolady (białej, gorzkiej lub mlecznej), chrupków oraz cząstek owocowych. To zestawienie idealne, które teraz możesz sobie „chrrrupnąć” i Ty!

wedelModa na chrupanie trwa i została wzbogacona o owocową nutę! Nowe produkty Wedla z serii czekolad Chrrrup to coś zupełnie wyjątkowego. Chrrrupiące tabliczki są dostępne w trzech pysznych odsłonach. Stanowią one doskonałą przekąskę dla miłośników czekolady i egzotycznych owoców. Pierwsza z nich to połączenie białej czekolady, chrupków i cząsteczek mango. Ci, którzy preferują gorzką czekoladę, z pewnością wybiorą wersję z chrupkami i cząstkami grejpfrutowymi. Trzecia propozycja to połączenie smaku pomarańczy z mleczną czekoladą oraz chrupiącymi dodatkami.

Wszystkie nowe czekolady Chrrrup zapewniają niepowtarzalne doznania smakowe, a ponieważ są ich trzy wersje na pewno każdy miłośnik słodkości znajdzie swoje ulubione połączenie.

Czekolada mleczna z cząstkami pomarańczowymi i chrupkami

Waga: 90 g

Cena: ok. 3,20 zł

Czekolada gorzka z cząstkami grejpfrutowymi i chrupkami

Waga: 90 g

Cena: ok. 3,20 zł

Czekolada biała z cząstkami mango i chrupkami

Waga: 90 g

Cena: ok. 3,20 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF