14 października w całej Polsce obchodzony będzie Dzień Nauczyciela. To idealna okazja, aby podziękować wychowawcom za trud włożony w nauczanie oraz inspirowanie młodzieży. Warto uczynić to wręczając gronu pedagogicznemu coś oryginalnego i na dłużej zapadającego w pamięć. W tym celu marka Czas na Herbatę przygotowała specjalne, dedykowane nauczycielom opakowania prezentowe, w których możemy umieścić doskonałą, na jesienne wieczory,herbatę oraz drobny upominek.

dzien_nauczyciela_2Herbaciany podarunek

Pyszna, wysokogatunkowa herbata to idealny pomysł na prezent dla naszego ulubionego nauczyciela. Stanowi bowiem oryginalną alternatywę dla tradycyjnych kwiatów czy bombonierek. Co więcej herbaciany susz to upominek, który z pewnością nie tylko pozytywnie zaskoczy, ale i uprzyjemni czas zarówno w pracy jak i po niej. Wszystkich,pragnących obdarować nauczycieli właśnie w taki kreatywny sposób, zapraszamy do sklepów marki Czas na Herbatę. Odnajdziemy w nich szeroki wybór różnorodnych herbacianych gatunków z całego świata, który bez trudu pozwoli dopasować smak do upodobań obdarowywanej osoby. W ofercie znajdziemy m.in. herbaty czarne, zielone, owocowe, białe czy też unikalne autorskie kompozycje. Tak pyszny prezent możemy również uzupełnić dodatkiem w postaci np. firmowego kubka, filiżanki czy też smakowitej czekolady. Marka Czas na Herbatę zadbała także o odpowiednią oprawę tego wyjątkowego święta, każda wybrana przez nas kompozycja zostanie bowiem zamknięta w unikalnym,kartoniku z dedykacją dla nauczycieli.

Wszystkie produkty marki Czas na Herbatę, dostępne są w ofercie sklepów stacjonarnych Czas na Herbatę, a także online na www.czasnaherbate.net.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF