Dzień Kobiet to wspaniała okazja do słodkiego świętowania! Elżbieta i Zbigniew Grycanowie zachęcają do odwiedzenia w tym dniu swoich lodziarnio-kawiarni, gdzie na gości czeka wyjątkowa oferta specjalna – dwa rożki firmowe w promocyjnej cenie 14,90 zł.

Dzień Kobiet 2016 – Rożek firmowy to niezwykle lubiana i często przez naszych gości wybierana pozycja z menu lodziarnio-kawiarni. – mówi Elżbieta Grycan, właścicielka sieci Grycan–Lody od pokoleń. Cztery dowolnie wybrane smaki lodów z bitą śmietaną, polewą truskawkową i czekoladowo-orzechową posypką zamknięte w chrupiącym, słodkim wafelku tworzą prawdziwą ucztę dla podniebienia. Dwa rożki firmowe to nasza słodka propozycja na udany Dzień Kobiet. Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania!

Rożki firmowe można komponować dowolnie, decydując się na ulubione smaki lodów lub zupełnie nowe, nieodkryte dotąd połączenia. Wybierać można spośród szerokiej gamy kilkudziesięciu smaków lodów tradycyjnych, tworzonych na bazie śmietanki kremówki i żółtek jaj, lekkich lodów jogurtowych, czy też sorbetów z owoców.

Specjalna oferta – dwa rożki firmowe w cenie 14,90 zł – obowiązuje tylko we wtorek 8 marca 2016 r. we wszystkich lodziarnio-kawiarniach Grycan-Lody od pokoleń w całej Polsce.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF