Śniadania jemy cały rok, zatem przez cały rok warto sięgać po idealne na początek dnia, pyszne dżemy Łowicz. Dlatego Łowicz na sezon letni przygotował szczególną niespodziankę dla wszystkich, którzy lubią pyszny smak wakacyjnych owoców. Marka proponuje trzy propozycje na bazie smakowitych truskawek z wakacyjnymi dodatkami – rabarbarem, agrestem i czerwoną porzeczką.

Dżemy Łowicz - edycja letnia

Specjalna oferta Łowicza to smaki lata, a smaki lata to ulubione wakacyjne owoce. Jak wiadomo – najsmaczniejsze wakacje mają pyszny, truskawkowy smak! Łowicz przygotował dla konsumentów wyjątkową niespodziankę na lato – ich ulubiony dżem truskawkowy w trzech pysznych i zaskakujących wariantach do wyboru.

Jak smakują truskawki? Przepysznie – w wersji z rabarbarem, wyśmienicie – w wyjątkowym połączeniu z agrestem, doskonale – z dodatkiem czerwonej porzeczki. Truskawki są po prostu zawsze najlepsze i smakowicie komponują się z innymi smakami lata!

Letnie dżemy od Łowicza są dostępne w kolorowych, wyróżniających się na sklepowej półce słoiczkach. Etykietki z apetycznymi owocami zachęcają, by spróbować każdego z nich.

Start sprzedaży: kwiecień 2016

Sugerowana cena na półce sklepowej: 3,89 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF