Co roku 8 marca wielu mężczyzn głowi się nad pomysłowym upominkiem dla obecnych w ich życiu, wyjątkowych kobiet. Przygotowanym z wyobraźnią prezentem z okazji Dnia Kobiet staną się unikatowe kompozycje marki Czas na Herbatę. Zarówno „Madam Buttelfly”, jak i „Purpurowa Dama”, połączą w sobie pełną czułości delikatność z nutą nasyconego namiętnością temperamentu, odzwierciedlając tym samym dwie, skrajnie różne strony kobiecej natury. Ponadto dla wszystkich osób, które zdecydują się na zakup tych dwóch kompozycji w dniach od 27 lutego do 8 marca czeka prezent – kwitnąca herbata „Kwiat Miłości”.

1Wytworna madame

Pierwszą z bardzo kobiecych kompozycji marki Czas na Herbatę, które przygotowano z myślą o Dniu Kobiet, jest „Madam Butterfly”. Stanowi ona wyjątkowo orzeźwiające połączenie czystej zielonej herbaty sencha, aromatycznej trawy cytrynowej, owoców wiśni i ananasa, a także szczypty łagodnych płatków jaśminu. „Madam Butterfly” stanie się doskonałym prezentem dla każdej eleganckiej oraz pełnej klasy kobiety. Filiżanka pełna tego aromatycznego naparu ukoi zmysły oraz przyniesie chwilę odprężenia po pracowitym dniu. Delikatny aromat „Madam Butterfly” odkryje swój urok po zalaniu jednej łyżeczki suszu w 200 ml wody o temperaturze 80oC na czas 1-3 minut.

Namiętna dama

Drugie oblicze kobiecej natury reprezentuje kompozycja „Purpurowa Dama”, będąca połączeniem głębokiej nuty klasycznej czarnej herbaty Orange Pekoe z intensywnym aromatem kwiatów hibiskusa, a także egzotyczną słodyczą kawałków banana, ananasa i rodzynek. Z pewnością przypadnie ona do gustu pełnym optymizmu przedstawicielkom płci pięknej, które pełnymi garściami czerpią radość z życia. „Purpurowa Dama” odsłoni swój smak po zanurzeniu jednej łyżeczki suszu w 200 ml wody. Wystarczą 3 minuty, by napar był gotowy do skosztowania.

2Zarówno intensywna w smaku „Purpurowa Dama”, jak i pełna łagodności „Madam Butterfly” to wyśmienita podstawa każdego prezentu na Dzień Kobiet. Ponadto decydując się na zakup 100 g jednej z unikatowych kompozycji w dniach od 27 lutego do  8 marca otrzymamy od marki Czas na Herbatę wyjątkowy prezent. Będzie nim „Kwiat Miłości” marki Czas na Herbatę – zaskakujące połączenie suszonych liści zielonej herbaty z kwiatem liczi, które ujęto w kształt niepozornej kuleczki, ujawniającej pełnię swego smaku po zanurzeniu w dzbanku gorącej wody.

Herbata „Madam Butterfly” marki Czas na Herbatę +gratis kwitnąca herbata „Kwiat Miłości”

Cena: 21,90 zł/ 100 g

Herbata „Purpurowa Dama” marki Czas na Herbatę+gratis kwitnąca herbata „Kwiat Miłości”

Cena:  17,90 zł/ 100 g

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF