W natłoku zajęć i codziennych obowiązków jesteśmy zmuszeni do jedzenia w biegu. KFC z myślą o wszystkich zabieganych smakoszach, znalazło idealne połączenie wyjątkowego smaku i atrakcyjnej ceny. Spróbuj pysznych dwóch kawałków prawdziwego kurczaka w wypieczonych trójkątnych tortillach za 4,95 PLN!

5Kiedy jesteśmy poza domem, mamy czasem ochotę na szybką przekąskę. Od teraz smakołyk złapany na mieście może być zarówno pożywny, jak
i łaskawy dla naszej kieszeni. Wybierając KFC Duetos można zjeść szybko, podwójnie i pysznie – w bardzo przystępnej cenie.

KFC Duetos to dwa kawałki kurczaka w złocistej panierce zawinięte w delikatnie wypieczone trójkątne tortille. W połączeniu z chrupiącą sałatą, świeżym pomidorem i aromatycznym sosem tworzą idealną kombinację zarówno na szybki lunch, jak i wieczorną przekąskę.

W KFC Duetos w roli głównej występuje delikatny kawałek kurczaka ręcznie przyrządzany według wyjątkowej receptury 11 ziół i przypraw. Soczyste mięso zawdzięcza swoją świeżość lokalnym dostawcom, którzy co najmniej 2 razy w tygodniu zapewniają naszym restauracjom najwyższej jakości produkty.

Pyszny kurczak w formie dwóch smakowitych trójkątów zdobędzie niejedno podniebienie i niejedną kieszeń nawet najbardziej wymagających smakoszy.

KFC Duetos jest dostępny w restauracjach KFC w całej Polsce w cenie 4.95 zł

Chcesz wiedzieć, czemu KFC Duetos zawdzięcza tak wyjątkowy smak? Poznaj standardy prawdziwości kurczaka KFC na nowej stronie www.kfc.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF