Aromatyczna kawa z puszystą pianką to podstawa udanych spotkań towarzyskich lub idealnego popołudnia z książką w dłoni, z kolei filiżanka espresso to niezbędnik każdego poranka. Teraz, dzięki ekspresowi One Touch Cappuccino KRUPS EA8808, zrobisz ulubioną kawę jeszcze szybciej – za pomocą jednego dotknięcia i to w dwóch filiżankach jednocześnie!

krupsNajczęściej wybieranym rodzajem kawy przez Polaków jest café latte, którą pije około 55%. Na drugim miejscu jest espresso, na które decyduje się 34% Polaków. Trzecią pozycję zajmuje cappuccino (33%)[1]. Bez względu na to, na jaką kawę masz ochotę, dzięki 10 automatycznym programom i spersonalizowanemu menu
w ekspresie KRUPS EA8808 przyrządzisz błyskawicznie ulubiony napój o intensywnym smaku.

Aby móc się delektować jego pełnym smakiem, zwróć szczególną uwagę na temperaturę parzenia kawy. Twórcy ekspresu KRUPS EA8808 zaprojektowali system grzewczy Thermoblock zintegrowany z systemem zaparzającym – to rozwiązanie gwarantuje idealną temperaturę parzenia tuż po uruchomieniu urządzenia, już od pierwszej filiżanki! Dzięki niemu masz pewność, że Twoja kawa smakuje zawsze tak samo idealnie. Z kolei system ubijania zmielonej kawy z siłą 30 kg sprawia, że jest ona jeszcze bardziej aromatyczna i o intensywnym smaku.

Marzy Ci się idealna kawa o poranku, która będzie gotowa gdy zadzwoni Twój budzik? Dzięki funkcji automatycznego włączania i wyłączania w ekspresie KRUPS EA8808 to osiągalne. Wystarczy, że ustawisz godzinę uruchomienia się ekspresu – i gotowe! Co rano możesz cieszyć się pyszną café latte lub aromatycznym espresso na dobry początek dnia.

Korzystanie z urządzenia ułatwiają intuicyjny, dotykowy panel TFT, a także funkcja „Ulubione”. Jeśli żadna z podanych opcji kawy nie do końca nam odpowiada, mamy możliwość jej spersonalizowania. Przepis zostaje zapisany w pamięci urządzenia, dzięki czemu szybko zaparzysz ulubioną kawę za jednym dotknięciem. Jest to doskonała odpowiedź na zróżnicowane potrzeby użytkowników.

Czarna, elegancka obudowa ekspresu, stworzona przez profesjonalnych projektantów, świetnie prezentuje się w każdym wnętrzu. Wygląd urządzenia docenią nawet najbardziej wymagający koneserzy designu.

Moc 1450 W
Ciśnienie 15 barów
One Touch Cappucino TAK
2 filiżanki Cappuccino za jednym dotknięciem TAK
Kolorowy wyświetlacz dotykowy TFT TAK
Menu w języku polskim TAK
Program „Ulubione” TAK
Programy automatyczne 10
Hydrauliczny tamping kawy TAK
System regulacji grubości mielenia kawy TAK
Pojemnik na kawę
270 g
Wyjmowany pojemnik na wodę 1,7 L
Automatyczne programy czyszczenia i odkamieniania TAK
Automatyczne włączanie i wyłączanie TAK
Wymiary 275x375x420 mm
Kolor czarny
Cena 3449 PLN

[1] Źródło: Café Monitor 2016, ARC Rynek i Opinia, maj 2016.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF