Słynne duety spotkamy zarówno w filmie, muzyce, modzie, jak i kuchni. Ostatnio do plejady dobrze dobranych par dołączyły karmelki z Wawelu o smaku Kawowym i Miodowym. Zanosi się na podwójną porcję przyjemności.

 


Trudno wyobrazić sobie film Tima Burtona bez udziału Johnego Deppa, historię muzyki bez tandemu Paul Simon i Art Garfunkel, czy świata mody bez współpracy Paprockiego i Brzozowskiego. Słynne duety nie raz zachwyciły odbiorców swoimi smacznymi dokonaniami. Sporą sensacją dla świata kulinariów może więc być pojawienie się nowej, wyśmienitej pary. Chodzi o Kawowe i Miodowe Karmelki z Wawelu. Choć dostępne będą w osobnych opakowaniach, to zostały wprowadzone na rynek w tym samym momencie. Nie jest to przypadek, ponieważ kawa i miód mogą stanowić doskonałe połączenie smaków.

Mocny aromat Karmelków Kawowych zachwyci wszystkich entuzjastów tego napoju. Kawa budzi do życia, nasyca zmysły i oczarowuje wyjątkowym smakiem. Teraz można się nią delektować o każdej porze i w każdym momencie dzięki ukrytym w szczelnym opakowaniu Karmelkom z Wawelu.

Druga propozycja oczaruje miłośników pszczelej produkcji. Karmelki Miodowe to połączenie smaku natury z nutą alkoholu i chrupiącą, karmelową otoczką. Wyborna esencja stworzona dla miłośników słodkości i zdrowych składników.

Karmelki Kawowe i Miodowe można jeść razem, naprzemiennie lub łączyć w ciekawe kompilacje. Dzięki różnym słodkim wariacjom możemy np. odtworzyć atmosferę kawiarni we własnym domowym zaciszu. Przypomni nam o tym aromat mocnej kawy zamknięty w formie słodkiego cukierka. Natomiast smak miodu wprowadzi nas w nastrój ukojenia i relaksu.

Dwa nowe smaki dołączyły do grona znanych i lubianych Raczków, Kukułek, Fistaszkowych i Orzeźwiających. Teraz miłośnicy ręcznie wytwarzanych Karmelków z Wawelu będą mogli tworzyć jeszcze więcej wariacji smakowych. Karmelki Kawowy i Miodowy przybrały jednolity kształt z charakterystycznymi pasami. Cukierki pełne są pysznego aromatycznego nadzienia o smaku mocnej kawy i słodkiego miodu.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF