Czasem jedna kawa to za mało. Zwłaszcza kiedy za oknem na stałe zagościła jesień. Lodziarnie Grycan – Lody od pokoleń przygotowały dla wszystkich klientów wyjątkową promocję. Każdy, kto zamówi dowolną kawę w wybranej lodziarni, drugą taką samą kawę na wynos otrzyma gratis. Zapraszamy!

Grycan_Lody od pokolen_druga_kawa_gratis_plakatNowa oferta w lodziarniach Grycan, to propozycja dla wszystkich smakoszy czarnego złota. Od 16 października do 3 listopada, w lodziarniach firmowych  Grycan – Lody od pokoleń na każdego gościa, który zamówi kawę, czeka niespodzianka. Drugą taką samą kawę na wynos otrzyma gratis. Z promocji skorzystać można od razu, zabierając kawę ze sobą lub przyjść po nią w ciągu 7 dni od daty widniejącej na pieczątce przybitej do kuponu promocyjnego.

Promocja trwać będzie 19 dni i dostępna będzie we wszystkich lodziarniach Grycan – Lody od pokoleń. A kawy w jednej ze 112 lodziarni na terenie Polski warto spróbować. Tworzona jest z oryginalnej mieszanki ziaren, wybranej i zamówionej osobiście przez Elżbietę i Zbigniewa Grycanów od dostawcy z Włoch. Taka kompozycja to efekt licznych podróży i prób znalezienia głębi smaku i aromatu, który świetnie komponuje się z dostępnymi w lodziarniach deserami lodowymi i domowymi wypiekami.

Kawa na wynos to dawka energii niezbędna w zabieganym dniu. W menu marki Grycan wybór kaw jest szeroki a każdą z nich zabrać można ze sobą. Oferta „na wynos” obejmuje nie tylko klasyczne espresso, aromatyczne caffe americano czy popularne cappuccino. To także smakowe latte macchiato z orzechami, karmelem, cynamonem, adwokatem – każde smakuje wyśmienicie i skutecznie pobudza. Dogodne lokalizacje lodziarni Grycan – Lody od pokoleń dają natomiast szansę na zamówienie jej „po drodze” do pracy, domu lub na spotkanie.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF