Marka Soplica już po raz kolejny uświetni skierniewickie święto dożynkowe oraz Dożynki Prezydenckie w Spale. Oba święta odbędą się w najbliższy weekend, 20-21 września.

akpa_20110722_malbork_mb1347To już kolejna edycja dożynkowego Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw w Skierniewicach, na którym, jak co roku, promowane będą naturalne produkty. W ten nurt doskonale wpisuje się jedna z najstarszych polskich marek alkoholowych – Soplica. Marka ta odwołuje się bowiem do długoletniej tradycji i receptur tworzenia najlepszych alkoholi na składnikach pochodzących prosto z natury.

Święto Kwiatów, Owoców i Warzyw od lat cieszy się dużą popularnością. Jednym z najważniejszych i najbardziej widowiskowych elementów każdej edycji jest parada otwierająca święto. Biorący w niej udział uczestnicy ruszają we wspólnym marszu i punktualnie o godz. 12.00 oficjalne otwierają święto. Po inauguracji, każdy może skosztować tradycyjnych przysmaków oraz udać się w podróż ulicamimiasta.

W tym samym czasie w Spale odbędą się Dożynki Prezydenckie, na których również pojawi się marka Soplica. Główna część imprezy rozpoczyna się w niedzielę – wtedy odbywa się  najbarwniejsza częśc dożynek, czyli przejście korowodu dożynkowego na stadion Centralnego Ośrodka Sportu, gdzie na scenie odbywa się część oficjalna imprezy. Podczas imprezy swoje stoiska prezentują rózne regiony Polski.

Na oba wydarzenia przygotowano specjalną strefę Soplicy. W namiocie dostępny będzie bar, w którym goście mogą częstować się tradycyjnymi nalewkami z sezonowych owoców: Śliwkową, Czarną Porzeczką, Malinową, Wiśniową, Pigwową oraz Orzechową. Wszyscy zainteresowani będą także mogli poznać szerzej portfolio marki oraz jej historię.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF