W trosce o zdrowie swoje i rodziny, dużą uwagę powinno przykładać się do jakości jedzenia. By eliminować z diety zbędne konserwanty i ulepszacze, warto przygotowywać niektóre wędliny i pasty kanapkowe ze świeżego mięsa. W ich wykonaniu pomoże nowa maszynka do mielenia mięsa firmy MPM.

mmm-03Samodzielne przyrządzanie potraw zdecydowanie sprzyja spożywaniu zdrowszego jedzenia, które pozbawione jest nadmiaru soli, konserwantów czy ulepszaczy. Nowa maszynka do mielenia mięsa MMM-03 przyda się w przygotowywaniu domowych wędlin, past, czy farszy. Do ich wyrobu można wybierać świeże mięso z hodowli ekologicznej. W ten sposób mamy pewność, że zjedzona przykładowo kanapka z pasztetem będzie źródłem cennych składników odżywczych, a nie sztucznych dodatków spożywczych.

Co na obiad i kolację?

Z maszynką firmy MPM przygotowanie farszu mięsnego do pierogów czy pasztecików zajmuje kilka minut. Ugotowane mięso wystarczy podzielić na mniejsze kawałki, a następnie zmielić razem z cebulą, stosując sitko o drobnych otworach. Tak przygotowany farsz można z łatwością nałożyć na ciasto, przy użyciu specjalnej nasadki. Następnie wystarczy je zlepić i wstawić do piekarnika lub wrzucić do osolonego wrzątku.

Maszynka idealnie sprawdzi się także w przygotowywaniu past kanapkowych. Urządzenie szybko zmieli i jednocześnie zmiesza ugotowane warzywa, olej, przyprawy, a otrzymana pasta będzie od razu gotowa do smarowania.

mmm-03-koncowkiWielbiciele tatara, z łatwością przygotują swoją ulubioną potrawę mieląc mięso lub łososia przez sitko o 7 milimetrowych otworach. W przypadku natrafienia na chrząstkę i zablokowania urządzenia, funkcja REVERSE cofnie obrót maszynki, dzięki czemu bez konieczności demontażu będzie można usunąć blokujący kawałek. Ponadto, zakładając na maszynkę specjalną nasadkę, a na nią flak można samodzielnie zrobić smaczną kiełbasę.

mmm-03-sitkaMaszynka do mielenia mięsa MMM-03 to idealne urządzenie dla osób, które chcą rozpocząć wyrabianie wędlin, past, pasztetów czy farszy w domu. Świeże składniki, samodzielne dobrane i doprawione gwarantują, że mięsne wyroby będą wolne od niezdrowych konserwantów i ulepszaczy, a jednocześnie będą niezwykle aromatyczne i smaczne.

Maszynka do mielenia mięsa MMM-03

Cena: 279 zł

Funkcje:

– Obudowa ze stali nierdzewnej

– Funkcja REVERSE (bieg wsteczny)*

– Metalowa komora mielenia odłączana przyciskiem

– Łatwy demontaż

– Nóżki antypoślizgowe

– System bezpieczeństwa chroniący silnik przed zniszczeniem w przypadku zablokowania

Wyposażenie:

– Taca zsypowa do podawania produktów

– Nóż ze stali nierdzewnej

– 3 sitka z otworami o średnicy: 3, 4, 7 mm

– Nasadka do wyrobu wędlin

– Nasadka do wyrobu pasztecików

– Popychacz

Parametry techniczne:

– 220-240 V~50/60 Hz

– moc znamionowa 450 W

– moc maksymalna 1200 W

* umożliwia cofnięcia obrotu maszynki i usunięcie twardych elementów (włókien, chrząstek), które utrudniają lub kompletnie uniemożliwiają mielenie bez demontażu urządzenia

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF