Domowe przetwory pozwalają zachować smak sezonowych warzyw i cieszyć się nim przez cały rok. Mieszanka do ogórków kwaszonych oraz Mieszanka do ogórków konserwowych Appetita to prosty sposób na uzupełnienie spiżarni słoiczkami pełnymi pysznych niespodzianek.

 

Mieszanka do ogórków kwaszonych oraz Mieszanka do ogórków konserwowych z linii Domowa spiżarnia Appetita umożliwią szybkie przygotowanie przetworów, bez potrzeby odmierzania poszczególnych składników zalewy. W każdej torebce, zioła i przyprawy zostały zestawione w odpowiednich proporcjach, tak, aby nadać ogórkom właściwy smak i jędrność.

 

Mieszanki Appetita z powodzeniem sprawdzą się także do przygotowania przetworów z innych warzyw, np. cukinii, kabaczków, dyni lub patisona. Aby urozmaicić tradycyjne warianty, wystarczy dodać do słoiczka liście wiśni, dębu lub porzeczki, a korniszony wzbogać plasterkami papryki, marchewki bądź cebulki.

 

Domowa spiżarnia Appetita to propozycja dla wszystkich, którzy chcą poczuć smak tradycyjnej polskiej kuchni w jej najlepszym wydaniu. Dzięki niej można uchwycić smaki lata w słoiczkach z sezonowymi warzywami. Samodzielnie przygotowane przetwory pozwolą cieszyć się smakiem ogórków i innych warzyw przez cały rok!

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF