Boże Narodzenie to najpiękniejsze i najbardziej magiczne święta w roku. Towarzyszy im szczególna atmosfera i wspaniałe zapachy. Aromaty cynamonu, migdałów czy pieczonych jabłek unoszące się w naszych domach przywołują najpiękniejsze chwile i wspomnienia z dzieciństwa. Również w tym roku nie może ich zabraknąć! Przygotowując się do Świąt warto, więc zadbać o dom z marką Helios – świąteczny klimat podkreślą środki pielęgnacyjne o wyjątkowych zapachach.

1Przygotowania do świąt to nie tylko gotowanie, pieczenie i ubieranie choinki. Gruntowne sprzątanie trwa, co do ostatniej minuty przed Gwiazdką. Dzięki produktom marki Helios cały dom wypełnią bożonarodzeniowe zapachy. Płyn do podłóg o zapachu jabłka z cynamonem, cytrynowy płyn do szyb i migdałowy płyn do powierzchni drewnianych uprzyjemnią i ułatwią nam szczególnie intensywne w tym czasie prace domowe.

Helios Płyn uniwersalny do mycia podłóg JABŁKO Z CYNAMONEM skutecznie czyści i pielęgnuje podłogi.

Podłogi olśniewają czystością, a w mieszkaniu unosi się przyjemny aromat. Dzięki wyjątkowym nutom zapachowym i znakomitej skuteczności działania, mycie podłogi staje się łatwe i przyjemne. Produkt może być stosowany do podłóg z drewna lakierowanego, laminowanych paneli ściennych oraz podłogowych, podłóg z PCV, linoleum, gumoleum, terakoty, marmuru, kamienia i lastryko, a także płytek ceramicznych.

Pojemność: 1l, Cena: ok. 5 zł

Helios Płyn do szyb CYTRYNOWY to prawdziwe orzeźwienie dla domu!

Cytrusowa, świeża kompozycja zapachowa idealnie wpisuje się w świąteczny klimat. Dzięki aktywnym substancjom myjącym, płyn daje natychmiastowy efekt, bez smug i zacieków. Lśniąca czystość i błysk o cytrynowym zapachu – teraz mycie szyb może stać się jednym z ulubionych zajęć domowych!

Pojemność: 500 ml, Cena: ok. 5 zł

Helios Płyn do mycia powierzchni drewnianych MIGDAŁ

Podłogi drewniane wymagają delikatnej, ale skutecznej pielęgnacji. Płyn Helios chroni drewniane powietrznie, usuwając trudne zabrudzenia, tłuszcz i smugi. Produkt pozostawia piękny migdałowy zapach, który idealnie wpisuje się w świąteczny nastrój. Środek znakomicie sprawdza się podczas pielęgnacji drewna lakierowanego lub woskowanego na: futrynach, drzwiach, meblach, panelach i podłogach korkowych.

Pojemność: 800 ml, Cena: ok. 10 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF