Samsung Electronics zaprezentował pralkę AddWash – skuteczny pomysł na to, aby pranie było łatwiejsze, przyjemniejsze i mniej stresujące. W górnej części głównych drzwi pralki umieszczono dodatkowe drzwi. Dzięki temu możemy dodać zapomniane lub pilnie potrzebne do wyprania rzeczy w trakcie trwającego cyklu prania. Pralka oferuje również inne rozwiązania zapewniające wysoką skuteczność prania, takie jak technologia Eco Bubble™ i Speed Spray, a także zwiększające wygodę jej obsługi.

samsung_addwash_1_W górnej części głównych drzwi pralki AddWash umieszczono dodatkowe drzwi, które pozwalają na dodanie zapomnianych lub pilnie potrzebnych do wyprania rzeczy – w dowolnym momencie w trakcie cyklu prania. W celu skorzystania z funkcji AddWash wystarczy nacisnąć przycisk pauzy. Po chwili drzwi odblokują się i można je otworzyć. Są na tyle duże, że do bębna można dorzucić sweter czy dżinsy. Rozwiązanie to sprawia, że przed cyklem płukania można też dodać więcej środka do zmiękczania tkanin lub dodać wcześniej uprane ręcznie pranie do odwirowania.

Oszczędność energii, szybkie i wygodne pranie

Nowa pralka AddWash oferuje wiele innowacyjnych technologii, zapewniających wysoką skuteczność i wydajność prania. Cykl Super Szybki wykorzystuje  technologię SpeedSpray, dzięki której  można skrócić czas prania do 59 minut, dzięki użyciu dwóch dodatkowych natrysków umieszczonych w górnej części bębna. Pralka posiada też szereg programów, m. in. bawełna, pranie super eko, ciemne ubrania, ułatwiające odpowiednie dbanie o tkaniny.

Pralka wyposażona jest w technologię Eco Bubble™, która efektywnie usuwa zabrudzenia dzięki generatorowi wytwarzającemu miliony bąbelków, ułatwiających wnikanie detergentu w tkaninę. Takie rozwiązanie umożliwia pranie w niskich temperaturach, co jest niebywale korzystne dla ubrań. Funkcja aktywnej piany zapewnia dodatkowy cykl namaczania. Wybierając ten tryb, pranie namaczane jest w aktywnej pianie, dzięki czemu usuwanie nawet najtrudniejszych plam jest jeszcze bardziej efektywne.

Konstrukcja bębna o specjalnym profilu przypominającym kształt diamentów i zmniejszonych o 43% otworach zapewnia wysoką ochronę nawet najdelikatniejszych ubrań. W pralce AddWash zastosowano też silnik Digital Inverter, który zapewnia doskonałą wydajność energetyczną, minimalny hałas i długotrwały okres eksploatacji – jest on objęty 10-letnią gwarancją. Klasa energetyczna urządzenia to A+++.

Smart Control – wygodne sterowanie pralką

Fanom  urządzeń sterowanych za pomocą smartfonu, na pewno spodoba się moduł Wi-Fi wbudowany w wybrane modele pralki AddWash (obsługujący smartfony z systemem Android, jak i iOS). Dzięki funkcji Smart Control można wygodnie monitorować przebieg prania – pralka na przykład poinformuje nas, że za parę minut skończy się pranie, powiadomi nas również o zbliżającym się cyklu płukania czy wirowania.

Doskonałe wzornictwo Crystal Gloss™

Przy wyborze sprzętu AGD klienci coraz częściej zwracają uwagę nie tylko na takie czynniki jak efektywność prania, ale również na wygląd pralek. Pralka AddWash wyróżnia się nie tylko zaawansowaną technologią, ale również minimalistycznym designem i dopracowanymi szczegółami, m.in. stylowymi  drzwiami.

W ramach linii Samsung AddWash dostępne są modele różniące się pojemnością bębna i parametrami.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF