Właściciele psów, opiekunowie czy profesjonalni hodowcy mogą wreszcie być spokojni o najlepsze, kompleksowe żywienie swoich psów. Doctor Dog® założony przez grupę pasjonatów doskonale odpowiada na potrzebę zdrowej żywności „slow food” dla naszych mniejszych przyjaciół. To z myślą o wymagających i świadomych właścicielach psów powstała karma Doctor Dog® – pierwszy w pełni naturalny Slow Food dla psów. Idea slow food opiera się przede wszystkim na koncepcji regionalności oraz powolnej, zdrowej obróbce termicznej.

LOGO_doctor_dogDoctor Dog z powodzeniem wprowadza te dwa terminy w życie. Karma produkowana jest w przyjaznej atmosferze w fabryce pod Warszawą, z użyciem regionalnych produktów. Idea marki opiera się przede wszystkim na doskonałym, pełnowartościowym produkcie oraz naturalnej technologii produkcji. Zgodnie z założeniem idei slow food dla psa – „zwierzę ma prawo do smaku, a smak karmy Doctor Dog jest całkowicie naturalny, pochodzący z mięsa, warzyw, owoców i ziół.” Karma ta nie zawiera mączek mięsnych ani innych uczulających składników, które często są przyczyną alergii naszych pupili i powodują inne niechciane dolegliwości.

Doctor Dog® Slow Food dla Psów oferuje karmy stworzone na bazie regionalnych, zdrowych, wysokowartościowych produktów w 100% pochodzenia naturalnego. Jako jedyni na rynku produkują suchą karmę wysokobiałkową – „Jednobiałkowa wołowina” , w której znajduje się tylko jeden rodzaj mięsa, również bez GMO, mączek miesnokostnych, sztucznych ulepszaczy smaku i zapachu, konserwantów, barwników i substancji pęczniejących. Doctor Dog to wreszcie odpowiedź dla wymagających i świadomych konsumentów, którzy wraz z trendem zdrowej żywności stawiają przede wszystkim na prawdziwy, nie chemiczny produkt. Produkcja karm Doctor Dog® Slow Food dla Psów® jest procesem powolnym, z użyciem wyselekcjonowanych składników, dzięki któremu otrzymujemy pieczołowicie skomponowany produkt. Karmy Doctor Dog są suszone konwencjonalnie, w temp. 80-120 st. Celsjusza, co eliminuje problem pęcznienia pokarmu – w przeciwieństwie do innych karm dostępnych na rynku karmy Doctor Dog nie zwiększają objętości w żołądku psa.

Dlaczego przemyślane i naturalne żywienie jest tak istotne? Karma podawana zwierzętom pełni kluczową rolę w ich rozwoju i utrzymywaniu dobrego zdrowia, a co za tym idzie ogólnego samopoczucia. Poprawne żywienie psów jest szczególnie istotne, gdyż każdy zwierzak potrzebuje inaczej skomponowanych posiłków – zależne jest to na przykład od masy ciała, wieku, stanu zdrowia czy rasy. Jadłospis dla każdego psa powinien być przygotowany indywidualnie, w oparciu o aktualne badania i stan zdrowia psa. Doctor Dog oferuje 5 rodzajów suchej karmy dla małych, średnich i dużych ras, można też zamówić karmę skomponowaną specjalnie dla Twojego psa.

Gdzie dostać karmę Doctor Dog? Szukaj w sieci sklepów KAKADU (pytaj o zdrową karmę dla psów) oraz w niektórych mniejszych sklepach zoologicznych. Zawsze możesz też zrobić zakupy na stronie internetowej: www.doctordog.pl

Korzyści ze stosowania karmy Doctor Dog:

 • Ogranicza nieprzyjemne zapachy
 • Wspomaga usuwanie toksyn
 • Zmniejsza ryzyko powstawania kamienia nazębnego
 • Jest źródłem pro i prebiotyków
 • Wspomaga pracę jelit
 • Suszona konwencjonalnie: czyli w temperaturze 80-120 st. C.
 • Karmy zawierają wysoką zawartość owoców i warzyw.

Nasze produkty:

Jednobiałkowa wołowina bez zbóż dla psów dorosłych i seniorów

Sucha karma Doctor Dog wytworzona z naturalnych składników, z jednym źródłem białka zwierzęcego, pełnoporcjowa sucha karma dla psów dorosłych i seniorów występuje w wersji dla Ras Średnich i Dużych oraz w wersji dla Ras Małych, powyżej 18 miesiąca życia z dodatkiem witamin i minerałów. Karma zawiera wysoką zawartość warzyw i owoców. Nie zawiera sztucznych: barwników, zlepiaczy, substancji zapachowych i smakowych, konserwantów oraz soi, kukurydzy, pszenicy i jęczmienia.

Doctor Dog Jednobiałkowa owca z ryżem bez mączek i bez glutenu

Wytworzona z naturalnych składników, z jednym źródłem białka zwierzęcego (mięso owcze), pełnoporcjowa sucha karma dla Psów Dorosłych występuje w wersji dla Ras Średnich i Dużych oraz w wersji dla Ras Małych, powyżej 18 miesiąca życia z dodatkiem witamin i minerałów. Karma zawiera wysoką zawartość warzyw i owoców. Nie zawiera sztucznych: barwników, zlepiaczy, substancji zapachowych i smakowych, konserwantów oraz soi, kukurydzy, pszenicy i jęczmienia.

Jednobiałkowa karma dla dorosłych psów rasy Yorkshire Terrier

Sucha karma Doctor Dog wytworzona z naturalnych składników, z jednym źródłem białka zwierzęcego, pełnoporcjowa sucha karma dla psów dorosłych powyżej 10 miesiąca życia. Skomponowana by chronić serce, unikalną strukturę włosa, dbać o zęby i higienę jamy ustnej, chronić stawy, naturalnie ograniczać starzenie się organizmu oraz niwelować brzydkie zapachy. Mały krokiet o najwyższej smakowitości, dostosowany do wielkości szczęki dodatkowo wspomaga naturalne oczyszczanie z kamienia nazębnego. Karma zawiera wysoką zawartość warzyw, owoców i ziół.

Więcej informacji na stronie: www.doctordog.pl oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/doctordog2012/?fref=ts

Podziel się na:
 • Facebook
 • Twitter
 • Wykop
 • Śledzik
 • PDF