Wbrew pozorom, Polacy nie są zbyt patriotyczni. Często „zdradzamy” nasz kraj przy stole. Pijemy i chwalimy francuskie wina, szkocką whisky, kubański rum i angielski gin. Często nie zauważamy, że polskie produkty z powodzeniem dorównują zagranicznym a nawet je przewyższają. LUBUSKI GIN, niekwestionowany lider w kategorii ginu w Polsce, zaskarbia sobie coraz więcej zwolenników zarówno w kraju, jak i zagranicą.

Znakomity gin można produkować także w Polsce, czego dowodem jest deszcz nagród, który spadł na markę LUBUSKI GIN. Trunek został uhonorowany prestiżowym tytułem NAJLEPSZY PRODUKT ROKU 2010 w kategorii „wyroby spirytusowe krajowe”, przyznawanym przez wiodące czasopismo branżowe RYNKI ALKOHOLOWE. O zwycięstwie zdecydowali czytelnicy magazynu, a więc właściciele sklepów, sprzedawcy, restauratorzy i inni przedstawiciele branży alkoholowej. LUBUSKI GIN został doceniony także przez czytelników branżowego miesięcznika HURT & DETAL, których głosy zapewniły mu tytuł Lidera Sprzedaży w konkursie ZŁOTY PARAGON 2011. Ponadto, marka została laureatem konkursu Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi POZNAJ DOBRĄ ŻYWNOŚĆ.

 

„Nagrody przyznawane nam przez niezależne instytucje i pisma branżowe to najlepszy dowód uznania dla LUBUSKIEGO GINU.  Cieszy nas fakt, że zarówno konsumenci, jak i detaliści darzą naszą markę zaufaniem.” – mówi Dariusz Polak, Dyrektor ds. Marketingu i Eksportu firmy VINPOL, dodając: „Cieszymy się, że dbałość o markę jest doceniana przez rynek i klientów.”

 

O najwyższej jakości LUBUSKIEGO GINU decyduje proces destylacji, który zapewnia mu subtelny smak i naturalny charakter. Oryginalna receptura marki pozostaje niezmienna od 1987 roku. GIN jest wytwarzany tylko z naturalnych składników z wykorzystaniem surowców, które pochodzą z ziemi lubuskiej. Produkt destylowany jest ze spirytusu zbożowego i owoców jałowca, z wykorzystaniem specjalnie skomponowanej mieszanki ziół, która odpowiada za przyjemny aromat ginu.  Warto wiedzieć, że poszczególne produkty z tej kategorii różnią się miedzy sobą poziomem jakościowym.

Większość ginów dostępnych na rynku, uzyskiwanych jest za pomocą uproszczonej metody produkcji- alkohol etylowy poddawany jest  jedynie aromatyzacji owocami jałowca lub innymi, dozwolonymi aromatami. W efekcie walory smakowe produktów z tej grupy odbiegają zdecydowanie od produktów należących do grupy ginów destylowanych.

 

LUBUSKI GIN łączy w sobie najwyższą jakość trunku na światowym poziomie z regionalnym charakterem i przystępną ceną. Jest najlepiej rozpoznawalnym i najchętniej kupowanym produktem w kategorii gin w Polsce. Jego popularność rośnie także poza granicami kraju – eksport marki obejmuje Stany Zjednoczone, Niemcy, Ukrainę, Litwę, Łotwę oraz Estonię.

 

GIN cieszy się  popularnością na całym świecie od wielu lat. Na brytyjskim dworze królewskim traktowany był podobno jako życiodajny eliksir – Królowa Matka przez całe swoje życie zażywała leczniczo ustaloną, dzienną dawkę ginu – w efekcie dożyła 101 lat….

LUBUSKI GIN jest niezwykle wszechstronny – można podawać go na bardzo wiele sposobów. Doskonale smakuje samodzielnie, z dodatkiem kilku kostek lodu. Prawdziwy czar roztacza jednak dopiero w towarzystwie. Klasycznego połączenia ginu i toniku nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Amatorzy ginu coraz częściej decydują się jednak na eksperymenty. Spośród nich na uwagę zasługuje m.in. Gin & Cola serwowana także w wysokich szklankach do long drinków. Nasi konsumenci bardzo dobrze oceniają też drinki na bazie ginu i Sprite z odrobiną syropu żurawinowego a także Gin podawany z sokiem z kaktusa, kruszonym lodem, plastrami cytryny i liśćmi mięty.

 

Charakterystyczna, ciemnozielona butelka doskonale oddaje wyrazisty charakter marki; jest zapowiedzią zdecydowanego smaku trunku.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF