Kto z nas nie chciałby się zakochać? Poczuć motyle w brzuchu, stracić głowę, zwyczajnie zapomnieć się i żyć chwilą uniesień? Lato to czas intensywnych przeżyć. Podróże, przygody, nowe przyjaźnie i… miłości. KFC Summers Piña Colada i KFC Summers Mojito pobudzą emocje i pragnienia każdej, nawet najbardziej nieśmiałej, osoby. Świeże, letnie soft drinki będą kusić intensywnością orzeźwienia przez całe wakacje. Smaki KFC Summers Piña Colada i KFC Summers Mojito to wyjątkowe, nowe zauroczenie KFC.

1KFC Summers Mojito

Nic tak nie zbliża ludzi, jak wspólne rozmowy i spotkania przy drinku, niekoniecznie alkoholowym. W lecie jesteśmy bardziej odważni i mniej rozważni. Bardziej skłonni do flirtu i otwarci na nowe doznania. W te wakacje naszymi zmysłami zawładną nowe bezalkoholowe drinki KFC Summers Mojito. Kawałki limonki, listki mięty, syrop Mojito Monin i Lemon Monin, do tego 7UP i lód – oto sekret orzeźwienia w upalne dni nadchodzącego lata. KFC Summers Mojito to wakacyjna przygoda pełna doznań
i niezapomnianych wrażeń.

KFC Summers Piña Colada

A może mały romans w raju? Komu smak ananasa i kokosa nie kojarzy się z plażą i słońcem? Do pełni szczęścia brakuje tylko lekkiego podmuchu wiatru i orzeźwiającego napoju. KFC Summers Piña Colada to odprężający, bezalkoholowy drink o egzotycznym smaku. Szybko podbije nasze serca kokosową nutą doprawioną odrobiną pobudzającej cytryny i soczystymi kawałkami ananasa. Baza z kostek lodu i napoju 7up przyniesie ochłodę zmysłom.   Nie czekaj do lata. Daj się zauroczyć drinkom KFC Summers już dziś.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF