Już niebawem Polskę zasypie śnieg, a temperatury znacząco spadną. I choć mroźna aura nie każdego cieszy, to bez wątpienia perspektywa nadchodzących wraz z nią świąt, wywołuje w większości z nas ciepłe skojarzenia. Boże Narodzenie to czas, kiedy wzajemną życzliwość i serdeczność wprost czuć w powietrzu. Dlaczego nie jest tak przez cały rok? Producent Cukru Królewskiego jako ambasador „Słodkich Gestów” gorąco namawia do nieustającej życzliwości i po raz kolejny planuje nagrodzić za nią pysznymi goframi. W których miastach? Zdecyduj głosując na fanpage’u www.facebook.com/ZycieJestSlodkie.

gofrobusZimą 2013 roku do Wrocławia i Krakowa przyjechał niezwykły pojazd zwany gofrobusem. Jego zadanie było proste – zachęcić mieszkańców Małopolski i Dolnego Śląska do wzajemnej życzliwości. Misja powiodła się w 200%. Były uściski, buziaki, życzenia świąteczne, a nawet urodzinowe „Sto lat”. Serdeczne uśmiechy wymieniali znajomi i obcy, a każdy miły gest nagrodzony został cieplutkim gofrem oprószonym cukrem pudrem Cukier Królewski. Niesamowita energia towarzysząca temu wydarzeniu, tak bardzo zainspirowała organizatorów, że przez kolejne miesiące zachęcali do całorocznej życzliwości i dzielenia się słodkimi gestami. Postanowili również tej zimy wyruszyć gofrobusem w podróż po Polsce. To, gdzie przyjadą pozostawili w rękach internautów, uruchamiając aplikację, dzięki której wszyscy fani gofrów i życzliwości mogą dokonać wyboru miast.

Wejdź na www.facebook.com/ZycieJestSlodkie i zagłosuj w zakładce „Gofrobus” na miasto, do którego twoim zdaniem powinien przyjechać gofrobus. Cztery życzliwe miasta poznamy już 17 listopada.

Ponieważ cieplutkie gofry smakują wprost wybornie gdy za oknem szaro i zimno, producent Cukru Królewskiego zaprasza również na degustacje do 31 sklepów sieci Alma na terenie całej Polski. Degustacjom towarzyszyć będzie również promocja – do zakupionych 2 dowolnych cukrów pudrów Cukier Królewski każdy otrzyma szablon ułatwiający dekorację ciast. A oto sklepy, w których odbędzie się akcja:

29-30.XI. 2014 06-07.XII.2014
Gdynia, ul. Redłowska 41 Bydgoszcz, ul. Jagiellońska 39-47 (Focus Park)
Kraków, ul. Pilotów 6 Częstochowa, al. Wojska Polskiego 207 (Galeria Jurajska)
Kraków, ul. Różańskiego 32 (Futura) Gdynia, ul. Zwycięstwa 256 (Klif)
Kraków, ul. Stojałowskiego 12 (Dekada) Katowice, ul. Kościuszki 80
Lublin, ul. Spółdzielczości Pracy 32 (Olimp) Kraków, ul. Francesco Nullo 42
Nowy Targ, ul. Szaflarska 174 Lubin, ul. Sikorskiego/Kopernika (Cuprum Arena)
Olsztyn, al. Piłsudzkiego 16 (Alfa) Łódź, ul. Kilińskiego 122-128
Poznań, ul. Półwiejska 32 (Stary Browar) Łódź, ul. Ogrodowa 19a/3a (Manufaktura)
Prószków, ul. Sprawiedliwości 4 Kosakowo, ul. Płk. Dąbka 338 (Szperk)
Rzeszów, ul. Rejtana 23 (Capital Park) Opole, ul. Kopernika 6 (Solaris)
Tarnów, ul. Dąbrowskiego 10 Rybnik, ul. Bolesława Chrobrego 1 (Focus)
Warszawa, ul. Okopowa 58 (Klif) Sopot, ul. Sikorowskiego 8-10
Warszawa, ul. gen. Sławoja – Składkowskiego 4 Szczecin, al. Niepodległości 36 (Kaskada)
Warszawa, ul. Wrocławska 8 Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 2-4 (C.H. Arkady)
Warszawa, ul. Zwycięstwa 40 Zielona Góra, ul. Wrocławska 17 (Focus Mall)
Wrocław, ul. Świdnicka 40 (Renoma)  
Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF