Dzień Ojca to nie tylko okazja do tego, aby złożyć tacie życzenia i podarować prezent.
To dobry pretekst do tego, żeby o niego zadbać – namówić do zmiany diety, ruchu czy regularnych badań. Pierwszym krokiem do zmiany nawyków może być filiżanka zielonej herbaty IRVING.

 

 

Japończycy wierzą, że zielona herbata zapobiega ponad 60 schorzeniom. Dietetycy twierdzą, że już jedna filiżanka naparu dziennie korzystnie wpływa na cały organizm. Dzięki zawartości antyoksydantów zielona herbata spowalnia procesy starzenia, blokuje odkładanie się złego cholesterolu i chroni przed chorobami serca. Zielona herbata wspomaga odporność, ma także działanie przeciwzapalne
i przeciwbakteryjne. Dzięki zawartości fluoru zapobiega próchnicy zębów.

 

W zależności od sposobu przygotowania – cenny napar herbaciany może pobudzać lub relaksować. Krótko parzona (1-2 minuty) zielona herbata zawiera teinę, która długotrwale pobudza, rozjaśnia umysł
i wspomaga koncentrację, napar parzony długo ma działanie relaksujące, koi i odpręża.

 

Warto przekonać tatę do picia zielonej herbaty proponując mu jeden z owocowych wariantów IRVING:

 

Herbata IRVING Zielona Malinowa to połączenie starannie wyselekcjonowanych zielonych herbat z unikalna kompozycją owoców. Dzięki teinie, napar z tej herbaty działa pobudzająco, antyoksydanty spowalniają procesy starzenia, a dodatek słodkich malin odpowiada za zniewalający smak i aromat naparu. W upalne dni jest doskonała na zimno, w formie ice-tea.

Opakowanie zawiera 25 saszetek herbaty.

Rekomendowania cena na półce: 5,49 PLN

 

 

Herbata IRVING Zielona Cytrynowa to kompozycja najwyższej jakości zielonej herbaty
z świeżym smakiem cytryny. Takie połączenie nie tylko korzystnie wpływa na cały organizm, ale także doskonale pobudza i orzeźwia. Jest idealna na dobry początek dnia.
Opakowanie zawiera 25 saszetek herbaty.

Rekomendowania cena na półce: 5,49 PLN

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF