W XXI wieku cały świat pędzi do przodu i nim się obejrzymy, rozmaite rzeczy wokół nas ciągle ulegają zmianie. Dzięki zdobyczom technologii staramy się, aby życie było prostsze niż dotychczas. Postęp nie omija też tak z pozoru błahej rzeczy jak… porządki domowe. Brzmi jak przykry, wymagający sporo wysiłku obowiązek? Z akumulatorowym odkurzaczem Dirt Devil Cavalier można śmiało o tym zapomnieć.


2Cavalier jest multifunkcyjnym urządzeniem, z którego pomocą błyskawicznie możemy się uporać z uprzątnięciem domu. Jak może Ci pomóc w domowych obowiązkach?

Koniec z gniazdkami – nieograniczony zasięg i bezpieczeństwo

Cavalier nie potrzebuje stałego źródła zasilania. Od teraz nie ma potrzeby planowania trasy odkurzania według umiejscowienia gniazdek w Twoim domu. Co więcej, możesz śmiało korzystać z odkurzacza także poza nim. Odświeżenie mieszkania, a następnie samochodu? Żaden problem!

Urządzenie akumulatorowe gwarantuje bezpieczeństwo Tobie i Twojej rodzinie. Brak zasilania sieciowego to brak zagrożeń płynących z nieprawidłowego podłączenia lub awarii instalacji elektrycznej. Teraz możesz połączyć zabawę nowoczesnym odkurzaczem z domowymi obowiązkami, a to wszystko bez obaw o jakiekolwiek ryzyko.

Zastosowana w Cavalierze bateria potrafi pracować 24 minuty na pełnym obciążeniu, dzięki czemu możesz odkurzyć nawet najbardziej zabrudzony teren o powierzchni do 100 m2! Co więcej, zasilanie baterią to oszczędność nie tylko w zakresie poboru prądu – w przypadku jej potencjalnej awarii nie musimy wymieniać całego urządzenia, a jedynie sam akumulator.

Bez worków – ekologia bez kosztów

Cavalier wyposażony jest w pojemnik, w którym kurz oddziela się w wirującym strumieniu powietrza. Po zapełnieniu się zbiornika, zawartość łatwo wyrzuca się do kosza na śmieci. Do tego odkurzacza nie potrzeba kupować worków, a filtry przeznaczone są do wielokrotnego mycia w wodzie. Tym samym kurz zostaje w szczelnym pojemniku, a pieniądze w naszej kieszeni.

1Brak worków to także brak nieprzyjemnego zapachu, który towarzyszy urządzeniom w nie wyposażony.

Komfort sprzątania

Zapomnijcie o odkurzaczach, których noszenie przyprawiało o bóle pleców.

Cavalier to mistrz wagi lekkiej – jego ciężar wynosi zaledwie 2,1 kg. Połączenie zasilania akumulatorowego z tak małą masą sprawia, że sprzęt jest idealnym towarzyszem szybkiego i łatwego odkurzania. Docenią to zwłaszcza osoby starsze i schorowane, które nie mogą sobie pozwolić na zbyt duży wysiłek. Cavalier jest również łatwy w przechowywaniu. Nie zajmuje dużo miejsca, a dołączony uchwyt sprawia, że możesz go powiesić niemal w dowolnym miejscu w domu.

Wszechstronne sprzątanie

Dirt Devil Cavalier doskonale sprawdza się w sprzątaniu różnych powierzchni, zarówno dywanów, jak i podłóg twardych. Wbudowana elektroszczotka zwiększa skuteczność zbierania nieczystości. Bez najmniejszego problemu upora się z sierścią zwierząt, zanieczyszczeniami w samochodzie czy na meblach tapicerowanych. Główną część urządzenia możesz wyjąć i w połączeniu z odpowiednią końcówką otrzymujemy poręczny mini-odkurzacz. Z kolei dzięki łamanej ssawce odkurzenie wysoko położonych miejsc, np. półek, nie będzie stanowić żadnego problemu.

Do wyboru – do koloru

Cavalier występuje w kilku wersjach wyposażeniowych. Możesz sam zadecydować, który zestaw będzie dla Ciebie najkorzystniejszy.

Dostępne warianty odkurzacza Dirt Devil Cavalier:

 • DD698-1 Cavalier – wbudowana elektroszczotka, ssawka „3 w 1”:
  szczelinowa/z włosiem/do tapicerki, uchwyt do powieszenia na ścianie, ładowarka akumulatora
 • DD698-3 Cavalier Parquet – wbudowana elektroszczotka, ssawka z włosiem do parkietów, ssawka „3 w 1”: szczelinowa/z włosiem/do tapicerki, długa, giętka ssawka szczelinowa, uchwyt do powieszenia na
  ścianie, ładowarka akumulatora
 • DD698-4 Cavalier Total Home – wbudowana elektroszczotka, ssawka z włosiem do parkietów, ssawka „3 w 1”: szczelinowa/z włosiem/do tapicerki, ssawka łamana do odkurzania wysoko położonych miejsc
  (np. ram i półek), długa, giętka ssawka szczelinowa, uchwyt do powieszenia na ścianie, ładowarka akumulatora

Którykolwiek z Cavalierów zabierzesz do domu, odmieni on Twoje wyobrażenie o odkurzaniu. Teraz stanie się ono czystą przyjemnością – dosłownie i w przenośni!

Podziel się na:
 • Facebook
 • Twitter
 • Wykop
 • Śledzik
 • PDF