Poranna krzątanina, wokół okruchy pieczywa, resztki cukru wsypywanego do kawy, płatki śniadaniowe, które nie wylądowały w misce. Po południu i wieczorem podobny scenariusz – brud naniesiony do przedpokoju po powrocie do domu, rozsypane na blacie przyprawy, bo w końcu obiad przygotowywany „na już” rządzi się swoimi prawami. Kiedy myślisz, że w końcu możesz odetchnąć i opaść na kanapę zauważasz, że ta przybrała zupełnie nowy kolor dzięki sierści Twojego czworonoga.

Codzienność przynosi nam sporo wyzwań, zwłaszcza tych w sprzątaniu. Kto z nas jednak ma czas i siły na to, aby tak często przeprowadzać gruntowne porządki? Odpowiedź nasuwa się sama. Z myślą o tempie, w jakim żyjemy, Dirt Devil stworzył innowacyjnego pomocnika, na którym zawsze możesz polegać – Cavaliera.

Zabierz go, gdzie dusza zapragnie

Zabałaganiony dom to istny tor przeszkód. Kabel tylko dodatkowo czyni go trudniejszym do pokonania. Na szczęście z Cavalierem możesz zapomnieć o plączącym się kablu. Za sprawą zasilania akumulatorowego masz pełną dowolność! Czy chcesz odkurzyć dom, posprzątać garaż lub odświeżyć swój samochód – Cavalier zawsze będzie mógł Ci towarzyszyć.

dd-cavalier-1Cyklonowy zawrót głowy

Znasz ten specyficzny zapach unoszący się za każdym razem, gdy wyciągasz odkurzacz z szafy? Worki wypełnione kurzem potrafią naprawdę mocno zakręcić w nosie. Z Cavalierem przykry zapach nie maszans! Zastosowana w nim technologia cyklonowa oddziela kurz w wirującym strumieniu powietrza, dzięki czemu nieczystości wpadają do zbiornika. Ten z kolei można bardzo łatwo opróżnić nad koszem na śmieci.

dd-cavalier-2Małe zwierzę, duży problem

Siadanie na kanapie pełnej sierści Twojego pupila nie może się skończyć dobrze – nie dość, że zostanie ona na meblu, to w dodatku na odzieży. Dlatego Cavalier został wyposażony w elektroszczotkę, która w mgnieniu oka upora się z pozostałościami po Twoim ulubieńcu.

dd-cavalier-3Wygoda przede wszystkim!

Koniec z z bólem pleców od noszenia ciężkiego odkurzacza! Cavalier został zaprojektowany tak, aby był jak najbardziej poręczny. Z wagą zaledwie 2,1 kg jest lekki i łatwy do przenoszenia z jednego pomieszczenia do drugiego lub w górę i w dół po schodach. Po skończonej pracy możesz umieścić odkurzacz w stacji dokującej przymocowanej do ściany, skąd jesteś w stanie sięgnąć po niego w każdej chwili. To idealny towarzysz szybkiego i łatwego odkurzania.

dd-cavalier-4

Odkurzamy blat czy podłogę? A może dywan?

Suniemy urządzeniem po podłodze, klik, wypinamy rurę, klik, wpinamy krótszą ssawkę i w ten oto sposób otrzymujemy mały, ręczny odkurzacz. Cavalier dostosuje się do Twoich indywidualnych potrzeb, umożliwiając przełączanie między długą rurą, częścią ręczną i elektroszczotką. Dzięki dołączonym akcesoriom błyskawiczne odkurzenie podłogi, przestrzeni pod fotelami bądź półek nie będzie stanowiło żadnego problemu.

dd-cavalier-5

Sprzątanie może być zabawą!

Co Ty na to, aby Twoje dziecko przejęło za Ciebie część obowiązków? Niebanalny wygląd Cavaliera pomoże zachęcić je do walki z niedobrym kurzem, a sama zabawa będzie w pełni bezpieczna. Brak zasilania sieciowego to brak zagrożeń płynących z nieprawidłowego podłączenia lub awarii instalacji elektrycznej.

Dość nudnych odkurzaczy!

XXI wiek, koniec z urządzeniami AGD, które pamiętają jeszcze zeszłą epokę. Cavalier to nie tylko niezawodność i wszechstronność. To także idealna propozycja dla każdego, kto ceni sobie atrakcyjne wzornictwo, obok którego nie da się przejść obojętnie. Teraz możesz pochwalić się znajomym nie tylko najnowszym modelem smartfona lub telewizora.

dd-cavalier-6

Czy potrzebujesz gruntownie odkurzyć mieszkanie czy tylko odświeżyć wybrane fragmenty domu, Cavalier zawsze będzie pod ręką, aby Ci pomóc. A to wszystko bez kabli i przenoszenia dużego ciężaru. Możesz go spotkać w sieciach Saturn, Media Markt oraz EuroRTVAGD oraz innych sklepach AGD i RTV. Cavalier już na Ciebie czeka!

Marka Dirt Devil została uznana Odkryciem Roku w dwunastej edycji ogólnopolskiego plebiscytu popularności „LAUR KLIENTA/ KONSUMENTA 2016” i otrzymała nagrodę Laur Konsumenta – Odkrycie Roku 2016. Wyróżnieniem tym nagradzane są produkty, usługi czy marki szczególnie innowacyjne, charakteryzujące się wysoką jakością oraz oczywiście zdobywające serca klientów. Dodatkowo Dirt Devil otrzymał prestiżową nagrodę w Niemczech: German Brand Award 2016. Jako jedna z najlepiej sprzedających się marek do pielęgnacji podłóg w Niemczech został wyróżniony za atrakcyjne wzornictwo, doskonały stosunek ceny do wydajności i poziomu jakości.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF