Orzeźwiający smak jabłek idealny na chwilę relaksu podczas upalnego dnia. Taki właśnie jest Cydr Green Mill –  prawdziwy, naturalny cydr, który powstaje ze 100% soku jabłkowego. W swojej najnowszej kampanii „Zielone Pojęcie”, zachęca do zmiany perspektywy i powrotu do prostych przyjemności.

Butelka Green Mill 2015Tego lata Green Mill pojawi się w nowej, świeżej odsłonie. Tradycyjne, brązowe butelki, do tej pory głównie kojarzone z piwem znikną ze sklepowych półek. Zastąpią je nowe: przeźroczyste, z etykietami w jasnych i soczystych odcieniach zieleni. Zmiany promuje kampania „Zielone Pojęcie”, zachęcająca do refleksji i powrotu do łatwych, nieskrępowanych zabaw, które pozwalają oderwać się od natłoku spraw oraz pędzącego do przodu świata. Delektowanie się cydrem to doskonały pretekst, aby przestać pędzić, zwolnić, zrelaksować się i cieszyć chwilą, którą mamy tylko dla siebie.

Green Mill – 100 % sok jabłkowy

Cydr Green Mill odpowiada na trend poszukiwania nowych i naturalnych produktów. Powstaje ze 100% soku jabłkowego, w procesie naturalnej fermentacji z wykorzystaniem wyselekcjonowanych drożdży cydrowych Nie dodaje się do niego cukru i chemicznych ulepszaczy. Balans smaku udało się uzyskać dzięki wykorzystaniu wyselekcjonowanych odmian jabłek europejskich oraz polskich. Owoce dobierane są w ściśle określonych proporcjach między goryczą, cierpkością i słodyczą, którą odczuwamy w gotowym trunku.

Polacy wciąż poszukują nowych, autentycznych i naturalnych smaków. Szczególnie ważne są dla nas tradycyjne receptury i naturalne składniki. Jesteśmy coraz bardziej świadomi tego, co chcielibyśmy wypić lub zjeść, poza tym stale poszukujemy nowych doznań, przez co nasz smak staje się bardziej wyrafinowany i wymagający. Nic więc dziwnego, że coraz częściej i chętniej wybieramy lekkie alkohole o ciekawych nutach smakowych.  Orzeźwiający i kwaskowaty smak cydru nieporównywalny jest z innymi rodzajami alkoholu – mówi Tomasz Kolecki-Majewicz, ekspert marki Green Mill.

Odkrywaj cydr na nowo za każdym razem

Cydr Green Mill wyróżnia się swoim półwytrawnym, atrakcyjnym i orzeźwiającym smakiem. Wyczuwalne są w nim zarówno kwaśno-cierpkie, jak i słodkie, owocowe nuty jabłka i gruszki. Nie każdy wie, że cydr pity z różnorodnymi dodatkami, nabiera nowych walorów smakowych. Kilka plasterków cytryny nada mu delikatnego smaku, znakomitego jako uzupełnienie wielu potraw. Mięta i bazylia dodadzą mu świeżości i złożoności,  z kolei cydr pity ze świeżymi, zblendowanymi truskawkami, doskonale sprawdza się jako cocktail sam w sobie. Cydr Green Mill można podawać również pół na pół z wodą mineralną lub innymi napojami, a także innymi alkoholami. Lekkie drinki doskonale ugaszą pragnienie i orzeźwią w letnie popołudnia. Smak cydru zmienia się również
w zależności od sposobu serwowania – może być stonowany i delikatny, jeżeli podczas wlewania po szklanki silnym strumieniem, pozbawimy go dużej ilości bąbelków. Natomiast pijąc go bezpośrednio
z butelki mamy napój intensywny w smaku i przyjemnie musujący.

Nabierz zielonego pojęcia na Olsztyn Green Festival

Zielonego pojęcia z pewnością nabierzemy dzięki drugiej edycji, pierwszego w Polsce festiwalu muzyki i „zielonego” stylu życia, Olsztyn Green Festival. Marka Green Mill została głównym sponsorem imprezy, która odbędzie się 14-15 sierpnia br. Na terenie zmodernizowanej plaży miejskiej nad jeziorem Krzywym w Olsztynie zapowiadają się nie tylko muzyczne wrażenia. W pięknej mazurskiej scenerii doskonale poczują się wszyscy, którzy cenią sobie kontakt z naturą, zainteresowani są ekologią, zdrowym trybem życia i aktywnością fizyczną.


Co to znaczy „mieć zielone pojęcie”?

Świat pędzi do przodu. W natłoku spraw brakuje okazji , by zatrzymać się na chwile i pomyśleć.

Ale czasem powinno się przecież poleżeć na trawie i popatrzeć w chmury: czy to flotylla okrętów,
a może stado słoni? Czasem okazuje się, że szczęśliwe chwile to właśnie te, kiedy siedzisz na murku
i spokojnie patrzysz na toczące się przed tobą życie, albo kiedy jak dziecko, spacerujesz po krawężnikach zamiast maszerować chodnikiem.

Czy to niedojrzałość? Wręcz przeciwnie – to zmiana perspektywy. Świeże spojrzenie pełne lekkości, radości
i humoru. To powrót do prostych, autentycznych przyjemności. W nich właśnie kryje się szczera prawda
o świecie. Żeby to zrozumieć, trzeba mieć zielone pojęcie.

Przestań więc pędzić i zrelaksuj się przez chwilę, żeby zielone pojęcie do ciebie dotarło. Może skrzyknij przyjaciół i zajmijcie się czymś nie do końca poważnym. A jeśli potrzebujesz na to dobrego sposobu, masz go pod ręką. Przepis jest prosty: wystarczą jabłka, drożdże i fermentacja, by uzyskać stuprocentowo prawdziwy, lekki
i orzeźwiający alkohol – doskonały, by zrelaksować się i znaleźć chwilę na zmianę perspektywy.

To cydr Green Mill. Masz zielone pojęcie?

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF