Odkrywaj ze swoją pociechą Polskę dzięki nowej promocji Danonków! Bajkowe puzzle pomogą Ci zamienić naukę geografii w fascynującą zabawę. Specjalna edycja Danonków dostępna w sklepach do końca lutego 2014 roku, wspaniale Ci w tym pomoże.

Danonki_mapaŁączenie nauki i zabawy jest takie proste! Odkryjz dzieckiem bajkowy świat Danonkowej Mapy Polski. Poznajcie wspólnie najpiękniejsze miasta i regiony naszego kraju, kolekcjonując bajkowe magnesy dostępne tylko w limitowanej edycji opakowań serków Danonki.

Zbieraj i kolekcjonuj!

25 kolorowych magnesów tworzących Danonkową Mapę Polski wspaniale pomoże zainteresować Twoje dziecko geografią, a być może również obudzić w nim małego podróżnika i odkrywcę. Bajkowe, kolorowe magnesy przyklejone np. na drzwiach lodówki mogą posłużyć Wam jako ilustracja opowieści o  atrakcjach poszczególnych miast i regionów naszego kraju.  Do takiej wspólnej wędrówki palcem po mapie zapraszają właśnie Danonki, które w tym czasie zadbają o zdrowie Twojego dziecka.

 

Danonki dla zdrowych i mocnych kości.

Danonki_serkiDanonki to smaczny serek z wapniem i witaminą D, który wspiera rozwój dziecka, tak fizyczny – poprzez wzmacnianie kości, jak i ten poznawczy, poprzez edukacyjne promocje. Danonki od Danone to jedyne serki na naszym rynku rekomendowane przez Instytut Matki i Dziecka.

Rekomendowana przez producenta cena detaliczna:

Danonki Mini – 4,99 zł

Danonki Mega – 5,99 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF