Przygotowanie pysznego i zdrowego obiadu wcale nie musi zajmować dużo czasu. Jeden rewolucyjny produkt w zupełności wystarczy, aby zaspokoić głód oraz nasycić podniebienie dużą dawką smaku. Kasza gryczana z warzywami marki Halina to sprawdzony patent na apetyczny i pożywny obiad, do którego wystarczy nam zaledwie jeden garnek oraz niecałe 20 minut.

1Obiad na raz

Każdy sposób na szybki posiłek jest w dzisiejszych czasach na wagę złota. Kasza gryczana z warzywami marki Halina pozwala nie tylko na przyrządzenie dania smacznego, ale i zdrowego i sycącego. Aby stworzyć ten specjał, zapakowaną w foliowych paczuszkach kaszę gryczaną wzbogacono kawałkami suszonych warzyw, które pęcznieją wraz z ziarenkamipo zalaniu ich gorącą wodą. Dzięki temu otrzymujemy nie tylko miskę pełną obfitujących w składniki odżywcze ziaren gryki, ale i dużą porcję marchewki, selera, pora, pietruszki oraz cebuli.

Więcej niż „kaszotto”

Kasza gryczana z warzywami marki Halina smakuje wyśmienicie sama w sobie, gdy serwujemy ją jako ekspresowe danie jednogarnkowe. Aby dodatkowo podkreślić smak warzywnej kompozycji możemy zamiast w wodzie ugotować ją w bulionie lub doprawić odrobiną sosu sojowego. Alternatywą dla ambitnych kucharzy jest wykorzystanie Kaszy gryczanej z warzywami marki Halina jako punktu wyjścia do stworzenia znacznie bardziej wyrafinowanych potraw. Jeśli mimo dużej ilości warzyw wciąż czujemy niedosyt, możemy po ugotowaniu wymieszać ją z podsmażonymi na maśle grzybami lub kawałkami soczystego kurczaka. Mix warzyw i ziarenek gryki to także prosty sposób na apetyczny krupnik. Zamiast poświęcać czas na obieranie i krojenie poszczególnych składników wystarczy do gotującego się bulionu wsypać jedną garść Kaszy gryczanej z warzywami marki Halina. Z pewnością również wegetariańskie klopsiki staną się podwójnie smaczne i jednocześnie znacznie prostsze w przygotowaniu, jeśli w miejsce kilku składników wykorzystamy jedną torebkę sprytnego specjału marki Halina.

Aby zapoznać się z pełnym asortymentem inspirującychi zdrowych produktów marki Halina zapraszamy na stronę: www.halina.eu

Producent: „Sawex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Foods Sp. k.

Produkt: Kasza gryczana z warzywami marki Halina

Gramatura : 2 x 125 g

Cena detaliczna: ok. 3,50zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF