Wraz z nadejściem chłodniejszych dni szukamy smaków, które nie tylko nas rozgrzeją, ale także wprowadzą w dobry nastrój. Limitowana NESTEA Zimowa Śliwka to wyjątkowe połączenie smaku aromatycznej śliwki i miodu. Serwowana w wersji na zimno, jak i na gorąco będzie idealną propozycją na zbliżające się mroźne miesiące.

NESTEA_Zimowa_Śliwka_KVJesień to wyjątkowa pora roku. Popołudniami chętniej zostajemy w domu, opatuleni w koc zaczytujemy się w ulubioną lekturę czy też urządzamy długie filmowe wieczory. W ciągu codziennej gonitwy często brakuje nam czasu na drobne przyjemności, a w związku z panującą za oknem aurą – doba wydaje się być za krótka. Kubek ulubionego napoju staje się wtedy synonimem relaksu i chwili wytchnienia.

Nowa NESTEA to idealna propozycja dla osób szukających rozgrzewających smaków w chłodne dni. To także dowód na to, że ulubiona mrożona herbata sprawdzi się zimą. Limitowana edycja NESTEA może być bowiem serwowana zarówno na ciepło jak i na zimno.

A może nowy wariant smakowy stanie się inspiracją do kulinarnych eksperymentów?
Do podgrzanego napoju wystarczy dodać plaster świeżej pomarańczy czy cytryny, ulubione przyprawy, a potem tylko … delektować się ulubionym, otulającym zmysły napojem.

Ekstrakt z czarnej herbaty z dodatkiem aromatycznego soku śliwkowego i miodu to połączenie, które przypadnie do gustu każdemu. NESTEA Zimowa Śliwka produkowana jest bez dodatku środków konserwujących i barwników.

Nowa NESTEA Zimowa Śliwka dostępna jest w butelce 0,5l oraz dużym 1,5l opakowaniu do dzielenia się z rodziną i przyjaciółmi.

Cena sugerowana: 3,29 PLN za butelkę 0,5l

Więcej na www.nestea.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF