Czy wiesz, że przyprawa MAGGI może zastąpić tradycyjny sos sojowy podawany do sushi, a kilka jej kropel sprawia, że kanapka z awokado zaskoczy Cię wyrazistością smaku? Do odkrywania nowych zastosowań tej przyprawy i kulinarnej kreatywności w tym roku, po raz kolejny inspirować nas będzie MAGGI z limitowaną edycją opakowań. Aż do wyczerpania zapasów możemy bowiem eksperymentować w kuchni z przyprawą MAGGI w 3 nowych odsłonach opakowań! Geniusz Przyprawiania, Gwiazda Kuchni i Mistrz Gotowania pomogą nam odkryć na nowo swoją kulinarną osobowość oraz codzienną radość z gotowania. Wybierz swój typ „kulinarnego zwierzęcia” i daj się zaskoczyć!

maggi

Przyprawy w płynie MAGGI nie trzeba nikomu przedstawiać! Od lat towarzyszy nam w kuchni, podkreślając smak najróżniejszych potraw – zup, sosów, mięs, sałatek, marynat, zapiekanek oraz dipów. Ale to nie koniec jej zastosowań! Możemy dodawać ją do różnych dań, aby podkreślić ich wyjątkowy smak. Dla miłośników gotowania powstały teraz 3 limitowane i wyjątkowe etykiety! Projekty etykiet odwołują się do ról, w które podczas gotowania wcielamy się oraz do umiejętności kulinarnych, którymi – często nieświadomie – zachwycamy naszych bliskich. Odkryj w sobie Geniusza Przyprawiania, Gwiazdę Kuchni lub Mistrza Gotowania i daj się zaskoczyć!

Odkryj swoją kulinarną naturę!

Geniusz Przyprawiania – to kulinarna natura wszystkich tych, którzy znają się na przyprawianiu, a nadawanie smaku potrawom nie ma dla nich żadnych tajemnic. Wiedzą doskonale, co i w jakich proporcjach powinni dodać, by stworzyć aromatyczne i bogate w wyjątkowy smak danie. Chętnie próbują nowych przepisów, nie boją się eksperymentować także z bardziej egzotycznymi potrawami. Wyrazisty smak przygotowywanych dań to cecha, po której poznamy każdego Geniusza Przyprawiania!

Gwiazda Kuchni – w gotowaniu ma swój własny styl, z lekkością i sprytem łączy składniki, uzyskując za każdym razem wyjątkowy i niepowtarzalny aromat dań. Potrawy powstające w ich kuchni muszą nie tylko smakować, ale też dobrze wyglądać, dlatego z mistrzowską precyzją dbają o sposób podania. Stawiają na lekkie potrawy, od czasu do czasu lubią też zaskoczyć bliskich nowymi kulinarnymi połączeniami.

Mistrz Gotowania – w kuchni stawia na swoje sprawdzone przepisy i dania, w których przygotowaniu nie ma sobie równych! Mistrzowie potrafią zachwycić wszystkich tradycyjnymi potrawami. Kluczowa, kulinarna misja Mistrzów Gotowania to wyjątkowy smak dań, dlatego starają się, aby potrawy, które podają smakowały całej rodzinie i znajomym, bez wyjątku! Są najlepszymi szefami w swojej kuchni, stąd chętnie dzielą się swoimi kulinarnymi tajemnicami.

Przyprawa w płynie MAGGI – gości na naszych stołach od wielu lat, ale czy wiesz, że dzięki niej podkreślisz smak nie tylko tradycyjnych zup? Przyprawa w płynie MAGGI ma zdecydowanie więcej różnorodnych zastosowań i idealnie sprawdzi się w podkreślaniu smaku także drugich dań! Możemy dodawać ją do sosów, potraw mięsnych, warzywnych, marynat czy dipów… Daj się zaskoczyć!

Przybliżona sugerowana cena rynkowa: Przyprawa w płynie MAGGI (200g) ok 2,69 PLN

Daj się zaskoczyć inspiracjami kulinarnymi na www.facebook.com/MaggiPoland

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF