Bubbleology, pierwszy w Polsce tea lab serwujący oryginalną tajwańską Bubble Tea, prezentuje limitowaną edycję trzech nowych  smaków  – Bubble Tea o smaku ogórka i marakui, Bubble Tea o smaku arbuza i granatu oraz mleczną Bubble Tea o smaku róży.

Jak przetrwać upalny sierpień w mieście? Odpowiedź jest prosta! Przyjdź do Bubbleology. Tea lab, w którym kupisz najmodniejszego drinka tego sezonu przygotował dla Ciebie trzy sposoby na orzeźwienie. Nowe warianty Bubble Tea uwiodą na nie tylko świeżymi smakami ale także energetycznymi kolorami o każdej porze dnia oraz nocy.

 

Sposób numer jeden: Bubble Tea o smaku ogórka i marakui. Jest to wyjątkowo orzeźwiający miks delikatnego ogórka z wyrazistą marakują, który stworzony został do picia w trakcie błogiego lenistwa albo po wyjątkowo aktywnym dniu. Podawany jest wyłącznie z perełkami tapioki.

Sposób numer dwa: Bubble Tea o smaku arbuza i granatu. Wyobraź sobie duży kawałek zimnego, soczystego arbuza posypanego kuleczkami granatu. Efekt? Nie ma bardziej orzeźwiającego napoju tego lata! Oczywiście, nie może w nim również zabraknąć perełek tapioki.

Sposób numer trzy: mleczna Bubble Tea o smaku róży podawana z truskawkowymi galaretkami. Drink ten ma w sobie to, co lato daje nam najlepsze – truskawki i kwitnące róże. Prawdziwa kompozycja owocowej świeżości, słodyczy i kwiatowego aromatu.

Bubble tea w Bubbleology przygotowywana jest na bazie naturalnej herbaty – zielonej albo czarnej
z dodatkiem pysznych aromatów z owoców lub mleka. Podstawowym składnikiem, któremu napój zawdzięcza swoją nazwę oraz niezwykły wygląd, są perełki tapioki, zwane pieszczotliwie „boba”; przypominają w smaku żelowe misie. Dla dodatkowego urozmaicenia, do Bubble Tea można dodać popping boba – kuleczki wypełnione owocowym sokiem lub owocowe galaretki. Dotychczas
w Bubbleology można  było spróbować 18 smaków Bubble Tea. Napoje podawane są
w przezroczystych opakowaniach z energetycznie kolorową szeroką słomką!

Średni kubek specjalnej Bubble Tea kosztuje 14,90 zł, a duży – 15,90 zł.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF