Współczesna kobieta: dużo kawy, ciągły stres, czasami papieros, jako sposób na chwilę relaksu lub okazja na przerwę w pracy. Ciągle gdzieś biegniemy – dom, dzieci, kariera i praca, a do tego prawie zawsze na diecie … To wszystko w dużej mierze powoduje, że magnezu w organizmie jest coraz mniej. Pojawia się pytanie: jak w najlepszy sposób uzupełnić te braki?

Modern kitchenZamiast sięgać po suplementy diety, możesz wzbogacić najzdrowszy napój świata – wodę, w dodatkową porcję magnezu! To potrójnie najlepszy sposób na zniwelowanie deficytów– łatwo, prosto i tanio. Dostarczany w wodzie magnez przyswaja się najlepiej! Bądźmy więc sprytne: wzbogacajmy wodę w magnez, pijmy ją do woli uzupełniając niedobory, a przy okazji dbajmy o urodę, bo jak wiemy woda nawilża i upiększa skórę oraz pomaga w walce z cellulitem. Tyle korzyści w jednym? Tak to możliwe!

NOWOŚĆ: FILTR DAFI – AQUAMAG

FILTR WYSTĘPUJE W WERSJI CLASSIC ORAZ UNIMAX, WYSTARCZA NA OK.150 – 200 L WODY

CENA OK. 14,99 ZŁ* – FILTR AQUAMAG CLASSIC

CENA OK.  17,00 ZŁ* – FILTR AQUAMAG UNIMAX

Marka Dafi stworzyła filtry magnezowe, które oczyszczają wodę, a jednocześnie wzbogacają ją w cenny magnez. Dzięki nim możesz korzystać z wody z kranu, co jest dobre dla Twojej kieszeni i środowiska. Nie zaśmiecasz go  plastikowymi butelkami, a ponadto jeden filtr magnezowy AquaMag kosztuje jedynie kilkanaście złotych (wymieniany raz w miesiącu) i zapewnia nawet do 200 litrów czystej, smacznej wody. Bazując na tak przefiltrowanej wodzie, masz pewność, że codzienna dieta jest bogata w magnez, który zapobiega  arytmii i miażdżycy, obniża ciśnienie, opóźnia procesy starzenia, łagodzi skutki stresu i wspomaga pamięć.

BADANIA LABORATORYJNE POTWIERDZAJĄ, ŻE FILTR DAFI AQUAMAG WZBOGACA WODĘ ŚREDNIO O 28,9 MG/L CENNEGO MAGNEZU. SPOŻYCIE 2 LITRÓW TAKIEJ WODY ZASPOKAJA NAWET DO 20% DZIENNEGO ZAPOTRZEBOWANIA NA TEN PIERWIASTEK – A WIĘC TYLE, ILE ZAZWYCZAJ NAM GO BRAKUJE. WSZYSTKIE PRODUKTY Z PORTFOLIO DAFI SĄ PRODUKOWANE W POLSCE I DOSTOSOWANE SĄ DO JAKOŚCI POLSKIEJ WODY KRANOWEJ.

*www.sklep.dafi.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF