Pizzeria w Łódzkiej Manufakturze, została ponownie otwarta. W całkowicie nowej aranżacji, zaprasza swoich Przyjaciół na wyśmienitą pizzę.

grassologoPonownie otwarty lokal Sieci, znajduje się w Manufakturze – największym centrum handlowo–usługowo–rozrywkowym w Polsce. Manufaktura charakteryzuje się niepowtarzalnym klimatem, który tworzą stare pofabryczne budynki i nowoczesne wnętrza. Po zakupowych szaleństwach w galerii handlowej lub zabawie na lodowisku, można skosztować rozgrzewającej pizzy w Da Grasso, usytuowanym przy rynku północnym.

Cieszymy się, że pizzeria znajdująca się w Manufakturze zaczęła ponownie funkcjonować – komentuje Magdalena Piróg, wiceprezes największej polskiej franczyzowej sieci pizzerii Da Grasso. W tej chwili, śmiało mogę powiedzieć, że stała się ona lokalem wzorcowym, takim jakimi w ciągu kilku miesięcy mają stać się nasze wszystkie restauracje. Teraz Da Grasso to już nie tylko pyszna pizza i kultowe sosy, ale także nowy przyjazny wystrój i rodzinna atmosfera, stworzone specjalnie dla naszych Przyjaciół – dodaje.

Lokal w Manufakturze jest stworzony w pełnej zgodzie z nowym wizerunkiem Da Grasso. Od kilku miesięcy, Sieć prowadzi działania związane z rebrandingiem, który polega między innymi na zmianie logotypu i wystroju lokali oraz prowadzeniu zintegrowanych działań marketingowych. Jednym z nich jest trwające do 20 marca zimowe okno promocyjne, podczas którego można kupić drugą pizzę z pary 50% taniej i skosztować trzech sosów, w tym nowego ostrego.

Wielbicieli włoskich potraw zapraszamy na fanpage lokalu na Facebooku, gdzie będziemy informować o wszystkich aktualnie obowiązujących promocjach – dodaje Magdalena Piróg.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF