Ta smakowita nowość firmy Stovit uświetni niejedno mięsne danie i wzbogaci smak wielu gatunków serów. Mowa oczywiście o czerwonej cebuli, która doskonale sprawdza się w roli uniwersalnego dodatku do śniadania, obiadu lub kolacji.

premium_CZERWONA_CEBULA-RGB (1)Delikatna konsystencja przypominająca konfiturę predysponuje czerwona cebulę firmy Stovit do wielu kulinarnych funkcji. Pasuje do większości dań mięsnych, a zwłaszcza pieczeni. Z powodzeniem można też dodać ją do domowych hamburgerów lub nawet zwykłych kanapek, aby nadać im oryginalny i niepowtarzalny smak. Z dodatkiem Czerwonej cebuli Stovit każda potrawa nabierze wyraźnego aromatu – wystarczy tak niewiele, aby przemienić codzienny obiad w wyszukane danie, które można zaserwować gościom. Podana z deską serów wygląda tak samo dobrze jak smakuje, dodając małym przekąskom barwy i wyrazu. Warto wypróbować ją także do grilla, jako sos do mięsa czy warzyw.

Zastosowania konfitury z czerwonej cebulki są prawie nieograniczone, a kto doceni jej smak, pokocha ją jeszcze bardziej za kulinarną wszechstronność. Dodatek ten podbił podniebienia smakoszy na całym świecie, występując pod różnymi odmianami. Teraz czerwona cebula do mięs i serów PREMIUM może pojawić się także na Twoim stole, oczywiście w towarzystwie ulubionych dań i przekąsek.

Cena: ok. 6 zł

Więcej na www.stovit.com.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF