Na nadchodzącą majówkę sieć sklepów Biedronka przygotowała bogatą propozycję artykułów dla miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu oraz tradycyjnego grillowania. Dedykowana oferta produktów spożywczych i akcesoriów marki własnej „Czas na grill” będzie dostępna od 25 kwietnia do 2 maja br.

My Polacy uwielbiamy grillować_okładka folderu_22 04 2016W najbliższej ofercie sieci znajdą się najbardziej popularne produkty mięsne na grilla, takie jak: karkówka w plastrach, boczek w plastrach, kiełbaski zawijane marki „Czas na grill” czy kiełbasa śląska „Nasze Smaki”. Konsumentom, którzy chętnie sięgają po drób, sieć proponuje świeże udo oraz podudzie z kurczaka marki „Kraina Mięsa”. Natomiast klientom, poszukującym ciekawych propozycji na urozmaicenie dań serwowanych z grilla, oferuje produkty innowacyjne, wygodne i szybkie w przygotowaniu, m.in. żeberka grillowe BBQ wolno gotowane, hamburger wołowy z przyprawami czy kiełbaski ze śliwką, ze szpinakiem i serem, z żurawiną,
z pomidorami „Czas na grill”.

Szczególnie ważną kategorią w tegorocznej ofercie produktów na grilla są ryby. Standardowa oferta artykułów marki własnej „Marinero“, w ramach której dostępne są m.in. pstrąg patroszony czy filet z łososia, zostanie czasowo wzbogacona o ryby marki własnej „Czas na grill”, takie jak: filet z dzikiego łososia z Alaski z przyprawami oraz dorada patroszona.

Na sklepowych półkach klienci znajdą także bogaty wybór serów, sosów, przypraw, napojów i piwa oraz przekąsek i deserów.

Wśród produktów marki własnej „Czas na grill“ dostępny będzie także bogaty wybór wysokiej jakości akcesoriów do grillowania. Do sprzedaży trafią: grill jednorazowy, tacki do grilla, torebki do grillowania, węgiel drzewny wyprodukowany w Polsce w 100 proc. z europejskich gatunków drewna, podpałka płynna oraz ekologiczna podpałka w kostkach (z certyfikatami FSC i DIN), rozpalacze, zapalarki czy zestawy naczyń jednorazowych.

Informacje o ofercie produktowej na majówkę znaleźć będzie można w dedykowanych folderach, w sklepach oraz na stronie internetowej sieci: www.biedronka.pl.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF